האם קניה ווסט נשוי? Bianca Censori פרטי חתונה

עושה את זה רשמי? קניה ווסט על פי הדיווחים נשוי למעצב Yeezy ביאנקה צנסורי חודשיים בלבד לאחר שסיים את גירושיו מ קים קרדשיאן. המשיכו לגלול כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על נישואיהם השמועות של קניה וביאנקה.

האם קניה ווסט התחתן עם ביאנקה צנסורי?

הראפר "החזק" יותר, 45, וביאנקה קשרו את הקשר במהלך טקס אינטימי בבוורלי הילס, קליפורניה, ביום חמישי, 12 בינואר. TMZ היה הראשון לדווח על החדשות.

למרות שאמר "אני עושה" והחלפת טבעות נישואין, הזוג לא חתם על רישיון נישואין והנישואים אינם חוקיים.

הטקס התקיים לאחר שקניה וביאנקה נצפו מבלים מספר ימים יחד במלון וולדורף אסטוריה בברלי הילס.

נציג של קניה לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

מי היא אשתו השמועות החדשה של קניה ווסט, ביאנקה צנסורי?

לא הרבה ידוע על אהבתו החדשה של יצרן הלהיטים "גולד דיגר", למרות שלכאורה הם עבדו יחד ב-Yeezy במשך שנים. לדבריה פרופיל לינקדאיןביאנקה עבדה כמעצבת אדריכלית עבור מותג האופנה מאז נובמבר 2020.

לא ברור כמה זמן היו בני הזוג מעורבים רומנטית, אם כי קניה התייחס לכלתו בשירו "Censori Overload" מדצמבר 2022.

מתי הסתיימו הגירושים של קניה ווסט וקים קרדשיאן?

לפני הרומן שלו עם ביאנקה, קניה התחתן עם קים, 42, בשנת 2014. הזוג חולק ילדים נורת'9, קָדוֹשׁ7, שיקגו4 ו תהילים, ג.

ה קרדשיאנס כוכב הגיש בקשה לגירושין מקניה בפברואר 2021. לאחר ששניהם הוכרזו רווקים חוקית במרץ 2022, שופט חתם גירושיהם ב-29 בנובמבר 2022.

האקסים הסכימו למשמורת משותפת עם "גישה שווה" לילדיהם, למרות שהם ימשיכו לחיות עם קים 80 אחוז מהזמן. בינתיים, קניה חייב לשלם לאיל הסקימס 200,000 דולר לחודש במזונות ילדים. קים וקניה גם הסכימו לפצל באופן שווה את האחריות להוצאות החינוך והביטחון של ילדיהם.

בדצמבר 2022, סיפר מקור בלעדית בקשר שכוכבת Hulu קיבלה הקלה שהגירושים שלה מקניה הסתיימו סוף סוף.

Shutterstock (1); Splash News (2)

"סיום הגירושים שלה מקניה היה אחד הימים המאושרים בחייה. היא מרגישה שהיא התחמקה מכדור", אמר המקורב. עם זאת, הם הוסיפו כי הראפר "המפורסם" היה "שבור לב לחלוטין" בגלל החדשות.

כעת, לאחר שהגירושין הוסדרו, המקור שיתף כי מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום מצפה לעתיד בלי האקס שלה. "קים שמה את שנות קניה מאחוריה", הסביר המקורב. "הגיע הזמן להמשיך הלאה עם החיים שלה. סוף סוף היא מרגישה חופשיה".

קישור מקור