האם קניה ווסט, קנדיס סוונפול יוצאים? פרטי מערכת יחסים

בוז חדש? קניה "יה" ווסט יוצא עם קנדיס סוונפול על רקע הגירושים המתמשכים שלו עם אשתו לשעבר קים קרדשיאןלפי בידור הערב.

"קניי וקנדיס יוצאים, והיחסים ביניהם חדשים", אמר מקור לרשת ביום שישי, 16 בספטמבר. "הם מחבבים אחד את השני ומרוצים מהמצב עד כה".

גם המקורב סיפר ET שיה, 45, וקנדיס, 33, "התחברו בגלל אופנה ויצירתיות" וש"קניה מתרגשת מקנדיס".

נציגי קנדיס וקניה לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

ביום חמישי, 15 בספטמבר, קניה שיתף תמונה מטושטשת דרך הסטוריז שלו באינסטגרם שככל הנראה הציג את הדוגמנית, לפי הרשת. הם גם עובדים יחד עבור קמפיין האופנה YZY SHDZ של Ye, שעבורו מופיעה קנדיס כדוגמנית. במהלך השבוע, Ye שיתף כמה תמונות באמצעות אינסטגרם של קנדיס מדגמנת את הקולקציה החדשה שלו.

שבוע לאחר מכן, קנדיס שיתפה צילום פרסומי חשוף חזה של עצמה במשקפי שמש של Yeezy, שהראפר של "גולד דיגר" העלה מחדש לסטורי שלו באינסטגרם ב-22 בספטמבר.

Shutterstock (2)

החדשות על הרומן החדש לכאורה של הראפר "שבח לאל" מגיעות על רקע הגירושים המתמשכים שלו – והדרמה – עם קרדשיאנס כוכב, 41. הזוג לשעבר התחתן במאי 2014. כמעט שבע שנים מאוחר יותר, קים הגישה בקשה לגירושין ממעצב האופנה Yeezy בפברואר 2021. במרץ 2022, בקשר אישר כי שופט הכריז על קים רווקה חוקית. הזוג לשעבר חולק ילדים נורת', סיינט, שיקגו ו-Palm West.

למרות שיה לא רצה להתגרש, הוא כנראה המשיך מקים כמה פעמים, מכיוון שהוא היה מקושר בעבר לדוגמנית אירינה שייק ביוני 2021, שחקנית ג'וליה פוקס בינואר 2022 ומשפיע על מדיה חברתית צ'ייני ג'ונס בפברואר 2022.

מצידה, מייסדת סקימס הייתה בעבר במערכת יחסים עם סאטרדיי נייט לייב אלום פיט דיווידסון מאוקטובר 2021 ועד שהם התפצלו בקיץ הבא, בקשר אושר ב-5 באוגוסט. במהלך הרומן הקודם שלהם, Ye הבהיר בפומבי שהוא לא תומך ביחסים של אשתו לשעבר עם הקומיקאי.

בינואר ירד הסינגל "Eazy" של Ye, שכולל את הטקסט הידוע לשמצה, "אלוהים הציל אותי מההתרסקות הזו / רק כדי שאוכל לנצח את התחת של פיט דיווידסון". בחודש שלאחר מכן, זוכה פרס הגראמי שיתף פוסטים מרובים באינסטגרם כשהוא מטיח את פיט, בן 28, וכינה אותו "Skete".

למרות ש-Ye הסיר את כל הפוסטים שלו במדיה החברתית עד מרץ, הוא חזר מאוחר יותר לאינסטגרם כדי ללעג את מלך סטטן איילנד שחקן על ידי שיתוף תמונה ב-8 באוגוסט של עיתון מזויף שבו נכתב "Skete Davidson מת בגיל 28". ב-2 בספטמבר, קניה תקף את כל משפחת קרדשיאן-ג'נר, במיוחד את קים ואמא. קריס ג'נר.

"אל תיתן לקריס לגרום לך לעשות זאת פלייבוי כמו שהיא הכינה קיילי [Jenner] וקים", כתב באמצעות אינסטגרם באותו יום, ותייג את הוליווד כ"בית בושת ענק" והוסיף, "הפורנוגרפיה הרסה את המשפחה שלי שאני מתמודד עם ההתמכרות. אינסטגרם מקדמת את זה. לא אתן לזה לקרות לנורתי ושיקגו".

בפוסט נפרד, הראפר "Jesus Walks" שיתף הודעת טקסט לכאורה מקים, שבה נכתב: "מאמי – בבקשה… תגיד לו בבקשה להפסיק להזכיר את שמי. אני כמעט בן 67 ואני לא תמיד מרגיש מצוין וזה מלחיץ אותי עד אין קץ”.

עם זאת, Ye לא סיים, שכן הוא שיתף פוסט נוסף באינסטגרם יום אחד לאחר מכן, וכתב, "הנה קו המעבר. פער שיש פגישות עליי בלעדיי. אדידס משחררת נעליים ישנות וצובעת את הנעליים שלי כאילו אני מת. אין לי מה לומר איפה הילדים שלי הולכים לבית הספר. תקרא לי באיזה שמות שתרצה. אם אתה לא מבין למה אני לא אחזור בו מהעסקים שלי, מהמותגים שלי ומהילדים שלי, אז אתם המשוגעים".

קישור מקור