האם קרלוס ולנטין עדיין ביחד?

ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן כוכבים קרלוס חימנס ו דה חואן ולנטין התאהב דרך האינטרנט במהלך מגיפה עולמית – אבל יעברו כמעט שנתיים עד שהזוג אי פעם ייפגש באופן אישי. אז האם קרלוס ולנטין עדיין ביחד? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על מצב מערכת היחסים הנוכחי שלהם.

איך נפגשו כוכבי '90 יום' קרלוס ולנטין?

קרלוס ולנטין נפגשו במדיה החברתית. לאחר שפיתח מערכת יחסים מקוונת במשך יותר משנה וחצי, ולנטין תכנן לנסוע מביתו בלוס אנג'לס אל יליד קרלוס בברנקילה, קולומביה, כדי לפגוש את החבר שלו בפעם הראשונה.

בעוד שבני הזוג מצאו ניצוצות, הם מצאו גם הבדלי תרבות ואורח חיים גדולים. ולנטין היה פוליאמורי, כלומר יכול לנהל מערכות יחסים רומנטיות עם מספר אנשים בו זמנית. ולנטין גם היה נוח יותר במיניות שלו, מכיוון שקרלוס לא יצא למשפחתו השמרנית בקולומביה.

"זה עניין גדול עבורי כי אני מתכנן לספר לאחותי שאני הומוסקסואל", אמר במהלך פרק ביולי 2022. "מעולם לא דיברתי על ההעדפה המינית שלי עם בני משפחתי".

Discovery+

בעקבות מותם של אמו וסבתו, יליד דרום אמריקה רצה להראות את האדם האחרון שנותר לו בחייו, את עצמיותו המלאה.

"הנקודה העיקרית כאן היא 100 אחוז למען האמת ומה הדרך הטובה ביותר להראות את עצמי כמו שאני מאשר עם החבר שלי", המשיך. לאחר שאחותו של קרלוס הראתה לזוג את תמיכתה, קרלוס ודה חואן התארסו במהלך סיום העונה השנייה של ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן.

האם כוכבי "90 הימים" קרלוס ולנטין עדיין ביחד?

זמן קצר לאחר סיום העונה של Discovery+ באוגוסט 2022, קרלוס אישר שהזוג עדיין מאורס באושר כשפרסם תמונות מהלילה הרומנטי.

"ואני אמרתי כן!! אין מספיק מילים להגיד את כל הרגשות האלה [sic]", יליד קולומביה שיתף באמצעות אינסטגרם בפוסט שנמחק מאז. "היום אני יכול לומר בגאווה שאני ההומו הכי מאושר בכל העולם הזה. אני כל כך בר מזל שיש לי גבר כזה לצידי. תודה רבה לך ולנטין שהפכת אותי להומואי המאושר ביותר עלי אדמות. זה מרגיש כל כך טוב להיות מי שאתה באמת".

בעוד קרלוס ולנטין לא פרסמו תמונות חדשות מאז שהותם יחד בתוכנית, בינואר 2023, יליד קליפורניה אישר לכאורה את מעמדם בתגובה למעריץ.

"ממש פשוט בכיתי כשצפיתי בהצעה שלך", כתב המעריץ תחת פוסט המציג את סרטון הפרומו של קרלוס ולנטין. "מאחל לך ולקרלוס את הטוב ביותר. כל כך יפה."

"תודה," ענה ולנטין והוסיף את האימוג'י של הידיים המתפללות.

קישור מקור