האם ראס ופאולה מייפילד של ארוס 90 הימים עדיין ביחד? תגלה

האם ארוס בן 90 יום כוכבים פאולה מייפילד (לבית Vesga Salcedo) ו ראס מייפילד עדיין ביחד? הזוג הוא אחד מכוכבי OG של תוכנית המצליחה TLC והם שיתפו את העליות והמורדות שלהם במהלך נישואיהם באמצעות עונות שונות וספינאופים של זיכיון הריאליטי. המשך לגלול למטה לקבלת עדכון על מצב מערכת היחסים שלהם.

ראס ופאולה עשו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 1 של ארוס בן 90 יום. הם תיעדו את 90 הימים שקדמו לחתונתם ב-7 באוקטובר 2013 בתוכנית, והם המשיכו לככב בעונה 1-4 של הספין-אוף, ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? הם תיעדו את לידת ילדם הראשון, בנם אקסל, ב-9 בינואר 2019 בעונה 4. בעוד שהזוג לא הופיעו בעונה שלמה מאז 2019, הם הופיעו בספינאופים אחרים של TLC כמו ארוס 90 יום: שיחת כריות וספין-אוף Discovery+ כמו אוהב משחקים ו יום 90: שיחת אוכל. למרות שתיעדו מתח ומריבות לאורך השנים, נראה היה שהם תמיד מחויבים לנישואיהם.

לרוע המזל, ראס ופאו עוררו שמועות מפוצלות באוגוסט 2021 כאשר שיתפה סדרה של הודעות סתמיות ברשתות החברתיות.

"חלק מהסיבה לכך שמערכות יחסים מסתיימות היא שאנו נתפסים בדברים אחרים, שוכחים להעריך אחד את השני, ולמרבה הצער, נישואים אינם בראש סדר העדיפויות יותר", פאולה צייץ בטוויטר באותו חודש, מאוחר יותר ציוץ הודעה נוספת, קריאה"אנשים שאלו אותי למה אני לא מצלמת עם בעלי, והתשובה שלי היא… אני פשוט לא אוהבת להעמיד פנים [shrugging emoji] #אתה מנחש נכון."

באדיבות פאולה מייפילד/אינסטגרם

באותו חודש, בקשר אישרו באופן בלעדי שראס ופאו היו "בהפסקה" ומחפשים ייעוץ זוגי כדי להתגבר על בעיות הזוגיות שלהם.

"במהלך המגיפה הזו, זה פגע מאוד בכולם, במיוחד בזוגות שנאלצו להישאר בבית אחד עם השני 24/7", דומיניק אנצ'ינטוןהמנהלת של פאולה והבעלים של Dominion Talent House, סיפרה באופן בלעדי בקשר בזמן. דומיניק גם העלה כיצד אורח החיים של הקרוואנים שלהם הפך את הדברים לקשים יותר מכיוון שהוא לא נתן לבני הזוג הרבה מקום אחד מהשני.

"רוס איבד את עבודתו במהלך המגיפה, אז פאולה הייתה המפרנסת היחידה בשנה האחרונה", הוסיפה דומיניק. "עם כל זה, זה בהחלט גבה מחיר משניהם". היא אמרה שלמרות שהורי כוכבי הריאליטי היו מסוכסכים, פאולה וראס "עדיין לא מתגרשים", והוסיפה, "הם עדיין ביחד. הם פשוט לוקחים הפסקה והולכים לטיפול כדי לפתור את הבעיות".

עם זאת, נראה שההפסקה הייתה לטובה והטיפול עזר. באוקטובר 2021, בני הזוג חגגו שמונה שנים לנישואים ופאולה שיתפה עדכון על מצב היחסים שלהם עם מעריצים.

"8 שנים ביחד," כתבה כוכבת הריאליטי שהפכה למתאבקת לסרטון המציג זר יפהפה של ורדים אדומים שנשלח על ידי בעלה ב-7 באוקטובר 2021. "אנחנו עובדים על זה כמו תמיד. #יוֹם הַשָׁנָה."

מאז, ראס ופאו חגגו את ליל כל הקדושים ואת חג ההודיה כמשפחה בת שלוש נפשות עם בנם, אקסל. לרגל חג המולד, הם הצטלמו יחד לתמונות משפחתיות מתוקות תוך כדי חגיגת החג.

כוכבת '90 יום ארוסה', פאולה מייפילד, שינוי הגוף מדהים לראות את המבנה החיצוני שלה
באדיבות פאולה מייפילד/אינסטגרם

בדצמבר 2021, פאולה לקחה אינסטגרם כדי לשתף סרטון לכאורה תועד במסיבת חג המולד שלהם, שתפסה רגע מתוק ואוהב בין הבעל והאישה. פאו לבשה שמלת משי סקסית אדומה והיא רקדה למצלמה תוך שהיא מסתכלת על בעלה ומושיטה את זרועה אליו כדי שיוכל להצטרף אליה. ראס ניגש אל אשתו והם כרכו את זרועותיהם זה סביב זה לפני שנכנסו לנשיקה.

פאו שיתף עדכון נוסף על נישואיהם עם מעריצים בכיתוב, וכתב, "אנחנו מאמינים בהזדמנות שנייה #חזקה ביחד."

הזוג חזר לפרק של יומני 90 יום ביוני 2022 ונתן תובנה נוספת על מה בדיוק קרה במהלך התיקון הקשה בנישואיהם באוגוסט 2021.

כשדיברה על ההחלטה לנסות טיפול, פאולה פירטה את פגישת הייעוץ שלהם יכולה ללכת בשני כיוונים. "אחד, אולי ננסה לתקן את זה," אמרה הילידה הקולומביאנית לבעלה במהלך סצנה. "או כך או כך, הם ינסו לגרום לך להבין שאולי אנחנו לא אמורים להיות ביחד יותר."

בזמן שדיברה עם יועצת הנישואין, פאולה חשפה שהיא כבר ביקשה מראס להתגרש "כמה פעמים".

"[I] קיבלתי ממנו תגובה ממש רעה ואני די מבינה כי הוא רוצה להילחם על הנישואים", אמר המתאבק למטפל. "אבל אני מגיע לנקודת שבירה שאני פשוט מותש וכאילו, אני לא רוצה להמשיך להילחם על זה".

כשהסבירה שמטרת אורח החיים של הקרוואנים שלהם היא שהם יסעו עם בנם, פאולה פירטה שראס הגיש בקשה לעבודה מאחורי גבה. היא הוסיפה, "הרעיון היה בעצם לאהוב, למצוא את עצמו כי אני הייתי זו שסיפקה. אז אמרתי, 'בסדר, בזמן שאני עובד, אתה פשוט מתמקד במשהו כדי שתוכל להיות הבוס של עצמך'".

"ולא עשיתי מעשה," חתך ראס. "ובכן, לקחתי את קיצור הדרך בכך שחזרתי לעבודה שיש לי… לאזור הנוחות."

כמו כן, הוסיפה כי אלו לא היו חיי הקרוואנים אליהם היא "נרשמה", היא הוסיפה, "מה שאני עושה, אני יכולה להיות בכל מקום. אני יכול לנסוע לכל מקום. אבל עכשיו, זה ממש כאילו, הוא עובד מהבית, ואנחנו תמיד רק שם. אנחנו במצב הזה יותר מדי".

לאחר הפגישה, הזוג הגה תוכנית משחק כדי להעלות את נישואיהם למסלול, שכללה את ראס שילב סביבת עבודה מחוץ לביתם.

נראה שהזוג הסתדר עד כה מכיוון שהצמד עדיין גורם לנישואים שלהם לעבוד!קישור מקור