האם רוז יוצאת עם ג'וש סייטר? עדכון החבר

ממשיך הלאה. בוגר אומת הרווקות ג'וש סייטר הוא "להכיר" ארוס בן 90 יום כוכב ורד וגה בעקבות הפיצול שלו מ קארין שטאהלה, ג'וש מספר באופן בלעדי בקשר.

"אני חושב שהיא נשמה יפה", אומר בלעדית משפיע המדיה החברתית, בן 35 בקשר בהצהרה. "אני נרגש לראות לאן זה הולך."

רוז, שהופיעה לצד החבר לשעבר אד "ביג אד" בראון בעונה 4 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים, הוא רווק טרי. מוקדם יותר החודש היא נפרדה מהחבר גרג לאחר שנה אחת של היכרויות.

"אד היה נורא בשבילה, ומגיע לה הרבה יותר טוב", ממשיך ג'וש. "אני מצפה להראות לה שיש גברים טובים בחוץ."

הפיליפינית אמורה להתעמת עם האקס שלה ועם ארוסתו, ליז וודסבעונה 7 הקרובה ארוס 90 יום: באושר ועושר ספר הכל ביום ראשון, 1 בינואר. רוז, 27, ואד, 57, יצאו במשך שלושה חודשים עד לפרידתם, ששיחקה בפרק מאי 2020 בסדרת TLC.

באשר לג'וש, הוא גם טרי בסצנת ההיכרויות בעקבות הפרידה שלו מוקדם יותר החודש מבחור ארוס 90 יום: לפני 90 הימים אלום קארין שטאהלה.

באדיבות ג'וש סייטר/אינסטגרם; באדיבות קארין סטאהלה/אינסטגרם

בקשר אישר שזוג הקרוסאובר הפסיק את זה לאחר פחות מחודש אחד של היכרויות בעקבות ויכוח על עוד אחד מהאקסים של הריאליטי של ג'וש.

"העניינים ביני לבין קארין התקדמו היטב במהלך החודש האחרון. בילינו הרבה זמן בקשר לעבר המשותף שלנו, וזה לא היה קל", אמר משפיע המדיה החברתית בקשר ב-3 בדצמבר. "דיברנו על קבלת בית והיא התעקשה שהיא רוצה שאני, היא והילדים נחיה ביחד כמשפחה".

לאחר ויכוח שהתעורר אחרי הראשון רווקה המתמודד אהב לפוסט של אקס באינסטגרם, הוא אמר שהדברים "הסלימו".

"אמרתי לה, לי ו [Love After Lockup] אלום ליזי קוממס אל תדבר יותר," הוא המשיך. "ופשוט ראיתי את הפוסט ולחצתי על כפתור הלייק ולא לדאוג, אבל היא נראתה מוכנה להילחם."

בעקבות מערכת היחסים המתוקשרת שלו עם היליד הברזילאי, הוא המשיך לירות בו נשות אחות' כוכב כריסטין בראוןמספר בקשר ב-12 בדצמבר שהוא "ישמח לצאת" איתה.

"אני יודע שיש הבדל גיל בינינו, אבל זה לא עצר אותי בעבר", כוכב הרשתות החברתיות, רמז להפרש הגילאים של 20 שנה בינו לבין האקס. יולנדה ליק שֶׁל ארוס 90 יום: לפני 90 הימים תהילה של עונה 4. "אני חושב שהיא יפה ואני חושב שהיא אמא וסבתא נפלאות."

קישור מקור