האם רונן וקייטי עדיין ביחד?

אהבה על הספקטרום כוכב רונן סוסה וההתאמה שלו קייטי כבשה במהירות את לב הצופים במהלך העונה השנייה של הגרסה האוסטרלית של תוכנית נטפליקס, שעלתה לראשונה במאי 2021. אבל האם הצמד היקרים עדיין ביחד?

"לפעמים יש לי גם נקניקיות. ולא רק זה, יש לי אפילו בייקון", אמר רונן לקייטי במהלך תאריך הפיקניק שלהם על חוף הים המוצג בפרק 2. "אוי וואו, גם אני אוהבת בייקון", השיבה קייטי.

באדיבות ABC TV & iview/YouTube

מעריצים ראו את מערכת היחסים של הזוג האהובה פורחת לאחר שתחילה הכירו אחד את השני על כריכים ומיץ תפוזים.

אם כבר דיבר על הרצון של רונן למצוא את השידוך המושלם שלו, אמו אמרה: "אכפת לו, הוא אדיב, הוא מצחיק אותנו. כולנו במשפחה לא חלמנו שהוא יהיה בשלב שהוא עכשיו. חשבנו שרוב הזמן הוא רק ירצה להיות לבד כי כשהוא היה צעיר יותר, זה מה שהוא היה".

מאז הסתיימו הצילומים, רונן שיתף עדכונים ספורדיים על חייו באמצעות אינסטגרם. הוא חווה הרפתקאות רבות, כולל סיבוב סביב מסלול ה-F1 הגראנד פרי האוסטרלי ומפגש עם שני כוכבי WWE תוך כדי השתתפות במשחק.

"אני אוהב היאבקות ואתמול בלילה היה לי הכי טוב… לא נשאר לי הרבה קול היום אבל זה היה שווה הכל!!" כוכב נטפליקס כיתוב א הודעה ב-19 ביוני 2022.

בעוד רונן עדכן את המעריצים בהרפתקאות הסולו שלו, רבים תוהים אם הוא עדיין יוצא עם קייטי.

המשיכו לגלול כדי לראות אם רונן וקייטי עדיין ביחד לאחר מכן אהבה על הספקטרום.

האם אהבה על הספקטרוםזה רונן וקייטי עדיין ביחד?

למרות שהשניים שמרו על פרופיל נמוך מאז צילומי התוכנית של נטפליקס, נראה שרונן וקייטי עדיין ביחד.

רונן שיתף פוסט באינסטגרם ב-30 באפריל 2022, מאחל למנהלת הריאליטי שלו יום הולדת שמח עם סדרה מקסימה של תמונות וסרטונים מהזמן שלהם יחד. בסרטון הראשון, רונן שר לקייטי את השיר "Happy Birthday" כשהוא מסתכל עמוק לתוך עיניה ומחזיק את ידה.

"הכנתי לקייטי לוכד שמש יפהפה כמתנה קטנה בהפתעה", כתב רונן פוסט נוסף באינסטגרם ב-6 ביוני 2022, והוסיף אימוג'י של שמש ועין לב.קישור מקור