האם שנטל אוורט יוצאת עם אהבה ודולה עשירה של ההיפ הופ?

האם שנטל אוורט יוצאת עם אהבה ודולה עשירה של ההיפ הופ?

ממשיך הלאה. שמועות מסתחררות על זה ארוס בן 90 יום אלום שנטל אוורט המשיכה הלאה עם כוכבת ריאליטי אחרת במהלך הגירושים שלה פדרו חימנו. האם ה משפחה שנטל היכרויות עם כוכבים אהבה והיפ הופשל ריץ' דולאז? המשיכו לקרוא את כל מה שאנחנו יודעים על מערכת היחסים שלהם לכאורה.

מי זה ריץ' דולאז מ'אהבה והיפ הופ'?

ריץ' דולאז – ששמו האמיתי הוא ריצ'רד טרוורס – היה חבר השחקנים הראשי של אהבה והיפ הופ: ניו יורק מאז העונה התשיעית של התוכנית בשנת 2018. לפני שקודם לחבר השחקנים, ריץ' הוצג במקור בתור אוליביה לונגוטהמנהל של בשנת 2011.

לכוכבת VH1, 44, יש ארבעה ילדים, כולל בת אשלי טרוארס מי שהופיע ב L&HH.

האם שנטל אוורט יוצאת עם דולאז עשירה?

ביום שלישי, 12 ביולי, עלה דיווח שטען כי שנטל, בת 31, נצפתה מבלה עם אהבה והיפ הופ כיכב באטלנטה במספר הזדמנויות בחודש האחרון. למרות שלא ברור אם היציאות שלה עם ריץ' היו רומנטיות או אפלטוניות למהדרין, שנטל היא רווקה טרייה ואולי מוכנה להתערבב.

לפי Media Takeoutריץ', שבמקור מקונטיקט, נמצא כעת באטלנטה ומצלם את העונה הקרובה של אהבה והיפ הופ: אטלנטה.

המעריצים של כוכב הריאליטי TLC לא כל כך מיהרו להאמין לשמועות. "שנטל לא הייתה רוצה [sic]", הגיב אדם אחד באמצעות אינסטגרם ב-a ארוס בן 90 יום חשבון מעריץ משתף את החדשות. "כן, זו תקופה ארוכה", כתב אחר.

נראה שהמעריצים צודקים להיות סקפטיים כי אחיה של שנטל נהר אוורט לכאורה הכחיש את הטענות.

"מזויף", הגיב ריבר, בן 25, על אותו חשבון מעריץ. "לא נכון."

נציגי שנטל ולא ריץ' הגיבו בקשרבקשתו של תגובה.

מדוע שנטל אוורט ופדרו חימנו נפרדו?

פדרו, בן 30, הגיש בקשה לגירושין ב-27 במאי, חודש לאחר הפרידה של בני הזוג. במסמכי בית המשפט שהושגו על ידי בקשר, יליד הרפובליקה הדומיניקנית ציטט שנישואיהם בן שש השנים היו "שבורים באופן בלתי הפיך".

לשנטל ופדרו הוצאו צווי מניעה הדדיים בזמן הגשתו, שבמסגרתם הם "מסוגלים לעשות או לנסות לעשות, או לאיים לעשות, כל מעשה שפוגע, מתעלל, מבזה, מטיל אימה, מטריד או מטריד את הצד השלילי. ” אף אחד מבני הזוג אינו רשאי "[cancel] אוֹ [change] ביטוח בריאות, רכב או חיים לצדדים ונמנע מניתוק או ניתוק של השירותים הביתיים".

בתיק משלה מה-7 ביולי, טענה שנטל ש"ניאוף" מצד האקס שלה היה הגורם לסיום נישואיהם. בנוסף להאשמות המרמה, היא האשימה את פדרו ב"טיפול אכזרי" כולל "אלימות פיזית במשפחה, כמו גם כאב נפשי", לפי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשר. ילידת ג'ורג'יה טענה שנישואיה היו "שברו ללא תקנה ללא תקווה לפיוס".

נציג של פדרו לא הגיב בקשרבקשת תגובה של שנטל לגבי הגשת תביעות גירושין של שנטל.

קישור מקור