האם שנטל ופדרו עדיין ביחד?  עדכון

האם שנטל ופדרו עדיין ביחד? עדכון

כשנפגשנו לראשונה שנטל חימנו (לבית אוורט) ו פדרו חימנו עַל ארוס בן 90 יום, הם נראו נידונים להיכשל. אבל ככל שהשנים עוברות, הם התגברו על כמה מכשולים רציניים והזוג עדיין חזק היום!

הזוג עשה כברת דרך מאז עשו את הופעת הבכורה שלהם ארוס בן 90 יום עונה 4. שנטל ופדרו חזרו לזכיינית בעונות 2, 3 ו-4 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?, שם תיעדו את הדרמה של משפחתם. המעריצים היו כל כך מושקעים בקו העלילה שלהם עד שהם קיבלו ספין-אוף משלהם, המשפחה שנטל.

"זהו רגע מדהים עבור TLC, כאשר אנו יוצרים מופע משפחתי המבוסס על אחד מהפופולריים ביותר שלנו 90 יום זוגות, ובלילה חדש לגמרי", אמר הווארד לי, נשיא ומנהל כללי של TLC, בהודעה לעיתונות המכריזה על הסדרה באפריל 2019. "המעריצים שלנו לא יכולים לקבל מספיק מפדרו, שנטל ומשפחותיהם הגדולות מהחיים. למותג הידוע כיעד לאהבה, מערכות יחסים והופעות משפחתיות, שנטל המשפחה פוגע בעין."

עונה 1 עלתה לראשונה ביולי 2019, והיא גרמה לבני משפחתם של פדרו ושאנטל לכוכבי TLC בזכות עצמם. המעריצים למדו עוד על אמה של שנטל, קארן אוורטאבא שלה, תומאס אוורטאח שלה נהר אוורט ואחותה, חורף אוורטכמו גם של פדרו אמא, לידיה חימנוואחות, ניקול חימנו.

כשעונה 2 חזרה באוקטובר 2020, היא גם הציגה למעריצים את אחיה הגדול של שנטל, רויאל אוורט, שלא הופיע בפרקים קודמים כי הוא גר בטקסס. רויאל חזר לעיר הולדתה של המשפחה באטלנטה, ג'ורג'יה, והוא הביא את אשתו, אנג'נט אוורט, איתו. בני הזוג נפגשו באינטרנט והשתמשו באותו תהליך אשרת K-1 שבו השתמשה שנטל עבור פדרו, כך שאנג'נט תוכל לעבור מארץ הולדתה בפיליפינים לארה"ב כדי להינשא לרויאל.

עם כל תשומת הלב ממוקדת ברויאל ואנג'נט, נראה היה שהוריה של שנטל העלו את החשדות שלהם כלפי פדרו על הסף. למעשה, פדרו שיחק תפקיד מאוד מיוחד בחתונה כאחד מהגברים הטובים ביותר של רויאל, מה שנראה כמוכיח שהמשפחה סוף סוף הצליחה לעבור את הדרמה.

כששנטל ופדרו חזרו לעונה 3 ב-2021, הדרמה נסבה פחות על בני הזוג ויותר על משפחותיהם. זה גם סימן את תחילת דרכו של פדרו בחיפוש אחר אביו. עם זאת, השאלות שלו על עברו רק מובילות לנפילה דרמטית עם אמו.

עם פתיחת עונה 4 ביוני 2022, הזוג רק ממשיך להתקדם יחד. בזמן שפדרו עבד בעבר במחסן, בקשר אישר באופן בלעדי את ארוס בן 90 יום אלום הונפק ברישיון הנדל"ן שלו ביולי 2021. לא רק שפדרו נכנס לתחום קריירה חדש אלא שהזוג גם קנה את ביתם הראשון ביחד.

לכבוד הרומנטיקה הפרועה והמטורפת שלהם, אנחנו מבקרים מחדש בעבר וזוכרים את כל אבני הדרך והקרבות שלהם.

גלול למטה כדי לראות את העליות והמורדות הרבים של מערכת היחסים של פדרו ושנטל.

קישור מקור