האם Gia Giudice וכריסטיאן קרמייקל עדיין ביחד?

עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזישל גיה ג'ודיצה גדלה באור הזרקורים, עם הכל, החל מדוגמנות בתצוגת אופנה במהלך העונה השנייה ועד לדרמה המתמשכת עם דודה, ג'ו גורגה, מתועד בסדרת הריאליטי הוותיקה בראבו. באופן טבעי, מעריצים התעניינו גם בחיי האהבה של גיה מאז שהתחילה לצאת עם החבר כריסטיאן קרמייקל. המשיכו לקרוא כדי לגלות אם גיה וכריסטיאן עדיין ביחד.

מי זה כריסטיאן קרמייקל?

כריסטיאן הוא מניו ג'רזי והוא אתלט לשעבר, לאחר שהתאבק בבית הספר התיכון פאראמוס, לפי האינסטגרם שלו. לא ברור אם והיכן כריסטיאן לומד בקולג'.

מתי גיה ג'ודיצה וכריסטיאן קרמייקל התחילו לצאת?

Gia תייגה לראשונה את כריסטיאן בסרטון מרץ 2020 של TikTok; עם זאת, הם לא הפכו את מערכת היחסים שלהם לאינסטגרם לרשמי עד יולי אותה שנה, כשג'יה פרסמה הודעה תמונה מקסימה של בני הזוג מתרוצצים ליד ג'קוזי עם הכיתוב "לילות קיץ עם".

באדיבות Gia Giudice/Instagram

מאז הופיע כריסטיאן בשלל תמונות בחשבון של עורך הדין העתידי; עם זאת, נראה שה התמונה האחרונה שגיאה העלתה שלה ושל כריסטיאן הייתה באוגוסט 2021, שבה עשו הזוג שייט בשקיעה עם חברים. "יום ראשון סתמי," היא כתבה ליד אימוג'י לב צהוב, מוסיף, "היה לנו זמן מדהים!"

האם תרזה ג'ודיצה וג'ו ג'ודיס אוהבים את כריסטיאן קרמייקל?

תרזה ו ג'ו – WHO סיכמו את גירושיהם בספטמבר 2020 לאחר יותר מ-20 שנות נישואים, בקשר אישרו – לכאורה מאשרים את היפה של בתם הבכורה.

"כריסטיאן הוא בובה מוחלטת", אמר בעבר מקורב למשפחת הריאליטי Us Weekly. "המשפחה פשוט שמחה שגיה מאושרת".

האם Gia Giudice וכריסטיאן קרמייקל עדיין ביחד?

בעוד שכמה מעריצים ציינו שג'יה לא מופיעה באף פוסט באינסטגרם של כריסטיאן ולא הופיעה ברשת של ג'יה מאז אוגוסט 2021, מקורב התעקש שהכל בסדר בין ציפורי האהבה הצעירות. "גיה לא נפרדה מהחבר שלה. לא נכון", אמר המקור באופן בלעדי בקשר ב-27 בספטמבר.

"הם עדיין ביחד והחדשות שהם נפרדו הן רק שמועות", אמרה בלעדית דומיניק אנצ'ינטון, הבעלים של דומינטון טאלנט האוס. בקשר לְחוּד.

בנוסף, בני הזוג השתתפו ב-Bohoo by קורטני קרדשיאן בארקר אירוע במהלך שבוע האופנה בניו יורק ב-13 בספטמבר, מצטלמים על השטיח לפני ההופעה.

אמא תרזה גם נתנה עדכון על הזוג במאי במהלך החלק השני של התוכנית RHONJ מפגש עונה 12, אומר למנחה אנדי כהן"כן הם כן [still dating]."

האם גיה ג'ודיצה וכריסטיאן קרמייקל מאורסים?

בינואר, ג'יה קבעה את השיא בשאלה האם היא וכריסטיאן באופן פרטי לקחו את מערכת היחסים שלהם לשלב הבא, סיפרה סלבאז בזמנו, "התרוצצו שמועות באינטרנט לפיהן אני והחבר שלי מאורסים בסתר. אני יכול לאשר את חדשות האירוסין, ספציפית, שאנחנו לא מאורסים… אנחנו בשמחה ביחד כחבר וכחברה אבל בהחלט, אין כאן אירוסין."קישור מקור