האם 'The Family Chantel' מזויף, תסריטאי או אמיתי?  רמזים

האם 'The Family Chantel' מזויף, תסריטאי או אמיתי? רמזים

שנטל חימנו (לבית אוורט) ו פדרו חימנו כבש את הצופים על ארוס בן 90 יום עד כדי כך שהזוג קיבל ספין-אוף משלהם – כך שנטל המשפחה נולד. הסדרה תיעדה את חוסר האמון של משפחתה של שנטל בבעלה הזר החדש ובמשפחתו, אבל האם הדרמה טובה מכדי להיות אמיתית? המשיכו לגלול כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על קווי העלילה המתוכננים לכאורה של התוכנית.

ארוס בן 90 יום בוגרים אומרים 'כן'

בעוד חברי צוות של המשפחה שנטל לא הגיבו במפורש אם התוכנית היא בתסריט, ארוס בן 90 יום בוגרים רמזו שקווי העלילה ערוכים בכבדות.

דיבן קלג הודתה בעבר שהיא זייפה חלקים ממנה ו ג'יהון לימערכת היחסים של פועלת ארוס 90 יום: הדרך אחרת.

"עשינו הכל בשביל התוכנית כי היו לו חובות והיו לי חשבונות רפואיים לשלם", כתב יליד יוטה באמצעות אינסטגרם במאי 2022. "אף פעם לא ישנו באותה מיטה, זייפנו את זה ליוטיוב ולתוכנית… ידענו אם לא נסיים את העונה ונדבר, לא נקבל תשלום".

האם המשפחה שנטל עם תסריט?

מהקרב המפורסם בארוחת הערב בין פדרו לאחיו של שנטל נהר אוורט למשחקי הצעקות של שנטל עם אמו של פדרו, לידיה חימנומשפחותיהם סיפקו לסדרה כמה רגעים בלתי נשכחים לאורך השנים.

בעוד שהמעריצים ברשתות החברתיות משוכנעים ש"סצינות המשפחה של שנטל הן הסצנות הבוטות ביותר בתסריט", היו מקרים של עלילה שנראתה לכאורה עבור הסדרה.

פדרו כבר הכיר את חצי אחיו

בעוד שהתוכנית התמקדה בעבר בדינמיקה בין משפחותיהם של פדרו ושאנטל, פדרו יצא ללמוד עוד על אביו המנוכר בעונה 3.

פדרו האב עזב אותו ואת אחותו הצעירה, ניקול חימנו כשהוא היה ילד.

עַל שנטל המשפחה, פדרו למד שיש צד שלם במשפחתו של אביו שהוא לא מכיר – כולל אח עם אותו שם. בעוד אמו סירבה לענות על שאלותיו, יליד הרפובליקה הדומיניקנית פנה לאחיו למחצה כדי לקבל תשובות.

עם זאת, בעקבות הפרק המרגש בדצמבר 2021, בלוגר ריאליטי ג'אנקי פשע אמיתי גילה שפדרו כבר לכאורה פגש את אחיו מחוץ למצלמה. לכאורה, כשהם מדליפים תמונה של האחים מחייכים משנת 2014, מעריצים קוראים לרשת בשביל הסיפור המפוברק.

תחומי האהבה של חורף

אחותה הצעירה של שנטל, חורף אוורט הייתה גם חלק מתחומי האהבה שלה בתוכנית. בזמן שהיא התארסה בעבר עם החבר שלה כןהיא נטשה את מערכת היחסים של שבע שנים בגלל אמונותיהם הסותרות.

בעונה האחרונה של הסדרה, וינטר הציג לראשונה רומן חדש. מוציא דף משנטל ואחיה הגדול מלכותיהספר של ווינטר יוצא כעת עם מישהו שגר מחוץ למדינה והמעריצים לא משוכנעים שזה אמיתי.

"פגשתי את האיש הזה בשם מסומה. הוא בן 25 והוא גר בניגריה", הסבירה בכתב וידוי ביוני 2022. "מסומה הגיע אלי וזה היה די מעניין. מעולם לא דיברתי באמת עם מישהו שנמצא ממש באפריקה".

המעריצים יצטרכו להתכוונן כדי לראות אם עניין האהבה החדש של ווינטר הוא הדבר האמיתי.קישור מקור