האם Ximena Morales בהריון עם תינוק מספר 3?

האם Ximena Morales בהריון עם תינוק מספר 3?

האם ארוס 90 יום: לפני 90 הימים כוכב Ximena Morales Cuellar בהריון עם תינוק מס' 3?

היפהפייה הקולומביאנית העלתה באופן מסתורי אולטרסאונד דרך ה-Instagram Story שלה עם הכיתוב "חמישה חודשים" מתורגם מספרדית ביום שבת, 21 במאי. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על ההריון האפשרי של Ximena.

Ximena עשתה את הופעת הבכורה שלה ב-TLC עם ילידת ניו יורק מייק ברק בדצמבר 2021 במהלך עונה 5 של ארוס בן 90 יום ספין-אוף. מייק אמר בעבר שהם הכירו דרך אפליקציית היכרויות, אבל האמת התפרסמה מאוחר יותר בעונה כשנחשף שהוא פגש אותה בזמן שעבדה בתור נערת מצלמת אינטרנט באתרי בידור למבוגרים.

הזוג יצא למרחקים ארוכים במשך כשנה עד שעשה את המסע לבקר אותה בעיר הולדתה פריירה, קולומביה. בעוד שלשניים הייתה רשימת כביסה של בעיות, Ximena – שהיא אם חד הורית לשני בנים צעירים – הקניטה סוד גדול.

"אני יודע שמייק רוצה ילד, אבל אני לא יכול להביא ילדים נוספים. סבלתי מאוד עם שני הלידה שלי בגלל להביא ילד בקיסרי [section] הוא הכאב הכי גרוע שאמא יכולה לעבור", הסבירה שימנה למפיקים בפרק בינואר 2022. "אז החלטתי לעבור ניתוח והם חתכו לי את הצינורות ושרפו אותם, כך שבהחלט לא אוכל להביא ילדים נוספים".

במהלך ה-Tell All, שצולם באותו חודש, Ximena ומייק תכננו נסיעה לעבודה על הקשר שלהם בקרטחנה, קולומביה, אבל נראה שהמפגש המחודש שלהם לא נמשך זמן רב.

השמועות הסתובבו לראשונה שלקסימנה יש חבר חדש לאחר שלכאורה פרסמה ומחקה סרטון ב-TikTok בפברואר 2022. הקליפ, שנשמר ופורסם מחדש על ידי ארוס בן 90 יום הבלוגר ג'ון ייטס, הציג תמונות אהובות עם איש מסתורין לשיר הרומנטי בשפה הספרדית "Jaque Mate" מאת חואנס לאוורדה. באותו זמן, התוכנית עדיין שודרה, ושימנה פרסמה הצהרה בטענה שחשבונה נפרץ.

באותו חודש, בקשר אישרו באופן בלעדי שמייק ושימנה נפרדו לאחר פחות משנה של אירוסין.

לאחר פרסום האולטרסאונד ב-21 במאי, ה ארוס בן 90 יום אלום גם שיתפה לכאורה תמונות של גבשושית התינוקת הגדלה שלה. כשהיא לובשת את התסרוקת הכחולה החשמלית החדשה שלה בתמונה, כוכבת TLC ליטפה את בטנה לשיר של Jotaerra וקארול G משנת 2022, "Un Viaje". עם זאת, מאוחר יותר היא הבהירה שהתינוק באולטרסאונד אינו שלה.

"חבר, אני מברכת אותך על התינוק שלך", אמרה בכיתוב שלה שתורגם מספרדית לאנגלית. בשקופית אחרת כתבה שימנה, "איזה כבוד חבר! אני הסנדקית, תודה."

חודש שעברהמניקוריסטית השואפת אישרה לכאורה עונה עתידית של ארוס בן 90 יום עם מייק. עונה על א שאלת מעריצים באפריל 2022, שימנה השיבה בספרדית, "אם אני אהיה בעונה נוספת עם מייק? כן, אני מקווה שלא תפספס את זה."

במרץ 2022, בקשר דיווח כי מייק נצפה מצלם סצנה בניו יורק עם חברו נלסי. אמנם לא היה ברור באותו זמן למה מייק צילם, אבל מקורב חשף באופן בלעדי שזה יכול היה להיות עבור דיסקברי+ ארוס 90 יום: חיי הרווקות ספין-אוף.

קישור מקור