האנה, קולין גוסלין תגובה לאחר שקייט "לקחה" לכאורה כסף

לְשֶׁעָבַר ג'ון וקייט פלוס 8 הכוכבים חנה גוסלין והאח קולין גוסלין "פגועים מאוד" אחרי אמם, קייט גוסליןלכאורה "לקחו" כסף מחשבון הבנק שלהם בקרן הנאמנות, אומר מקור בלעדית בקשר.

"הילדים במעצר של ג'ון, האנה וקולין, מודעים למה שקרה", אומר המקורב ומוסיף, "הם מרגישים נורא עם זה".

המקור טוען גם כי האחים, "ציפו לקבל קצת כסף בחשבונות הבנק שלהם, והוא התרוקן. היא לקחה את זה מכל הילדים. לילדים האלה מגיע יותר טוב".

"הילדים עבדו קשה מאוד לאורך חייהם", ממשיך המקורב. "הם לא בחרו ללכת לתוכנית; אלו היו החיים שנבחרו עבורם".

אבא שלהם, ג'ון גוסליןהגיש תלונה ב-22 במרץ 2018 נגד גרושתו, 47, שבה טען כי היא "גנבה" יותר מ-100,000 דולר מקרן הנאמנות של ילדיהם, אמר מקור נפרד. בקשר ב-18 באוגוסט. בני הזוג לשעבר יצרו חשבון נאמנות עבור כל שמונת ילדיהם: התאומות מדלין וקארה, שתיהן בנות 21, ושישיות בנות 18 אדן, קולין, ג'ואל, אלכסיס, האנה ולאה. הכוונה מאחורי החשבון הייתה לשמור על הרווחים שלהם מהופעות בטלוויזיה ואירועים חברתיים בטוחים עבור הילדים עד שיגיעו לגיל 18.

עם זאת, ג'ון, 45, טען בהגשתו כי הבחין בסכום של למעלה מ-100,000 דולר חסר מהחשבון כאשר קיבל את המשמורת על האנה וקולין ב-2018.

Shutterstock (2)

במסמכים, קייט הודתה כי היא משכה 50,000 דולר מהנאמנות של הילדים פעמיים. עם זאת, היא טענה שהיא פשוט "לווה" את הכסף כדי "לשרוד", והוסיפה כי היה צורך "לעמוד בהוצאות שלה ושל הילדים". אבל באותה שנה, הראשונה קייט פלוס 8 כוכב רכש בית על שפת האגם בצפון קרוליינה בשווי 750,000 דולר.

היא גם הודתה בעדותה כי לווה כסף מתאגיד שהיה בבעלותה במשותף עם ילדיה כדי לרהט את ביתה החדש, בטענה כי לא הרוויחה הכנסה ב-2019.

במסמכים, קייט הסבירה על פי הדיווחים שהיא הוציאה אלפי דולרים על כל חינוך ילדיה מכיסה הפרטי.

"כלומר, שילמתי 387,000 דולר עבור שכר הלימוד בבית הספר הפרטי שלהם מההכנסה שלנו, לא מהאמון לאורך השנים", היא טענה. "אז, אני מתכוון, אני לא מחפש לאסוף את זה, אבל לוויתי 100,000 דולר מהנאמנות של הילדים. והוא חייב לי 387,000 דולר מבחינה טכנית".

עם זאת, השופט פסק לטובת ג'ון בשנת 2021, לפי הדיווחים כי "אין ראיות להחזר" מצידה של קייט או שהיא לא הרוויחה כל הכנסה באותה שנה. על פי הדיווחים אז היא נמצאה בזלזול בבית המשפט והיא חויבה לשלם 1,500 דולר שכר טרחת עורך דין לבעלה לשעבר בתיק. בשנת 2019, קייט הגישה תביעה שכנגד שביצע טעות לגבי חוסר ההכנסה שלה, אך התיק נדחה בנובמבר אותה שנה.

נציג של ג'ון אישר בקשרהמקור של. עורך דינה של קייט סירב להגיב כאשר הגיע אליו בקשר.

לאה, ג'ואל, אלכסיס ואידן עדיין גרים עם אמם, ואילו האנה וקולין גרים כעת עם אביהם. קארה ומדי אינן לומדות בקולג' אך חוזרות לביתה של קייט בצפון קרולינה לעתים קרובות.

"הילדים שגרים בבית שלה כרגע, אני לא חושב שרגע ירדפו אחריה כי הם מפחדים ממנה", אומר המקור הראשון בקשר. "אני לא חושב שקייט אחת תשלם לילדים בחזרה."

המקורב מוסיף, "קייט חיה בגדול. כעת היא גרה בצפון קרוליינה בבית גדול עם בריכת שחייה והיא השתמשה בכסף כדי לרכוש בית ולקשט את ביתה".

כשזה מגיע למערכת היחסים המשותפת של ג'ון וקייט, המקור אומר שהם "לא מתקשרים בכלל".

הדרך היחידה שהם כן מדברים היא "דרך עורכי הדין שלהם", אומר המקור, ומוסיף שזה "כך היה במשך שנים". "הפעם היחידה שהם מתראים זה בבית המשפט", מוסיף המקורב.

קישור מקור