האקסית של טארק אל מוסה כריסטינה מגיבה להריונה של אשתו הת'ר

איחולים חמים! כריסטינה הול שברה את שתיקתה אחרי בעלה לשעבר, טארק אל מוסאואישה הת'ר ריי יאנג הודיעה שהיא בהריון ומצפה לילדם הראשון המשותף.

בעוד כריסטינה, 39, לא הגיבה בפומבי על ההריון, אמר מקור Us Weekly שהיא ידעה על כך לפני שטארק, 40, והת'ר, 34, שיתפו את החדשות בפומבי.

"כריסטינה שמחה בשבילם", שיתף מקורב. "טארק והת'ר מתמוגגים ולא יכלו להיות מאושרים יותר."

הת'ר שיתפה את החדשות באמצעות אינסטגרם ביום רביעי 13 ביולי “הפתעה!!! בייבי אל מוסה מגיע בתחילת 2023!!” ה מכירת שקיעה הכוכב כתבה לצד תמונות שלה ושל טארק מערסלים את הבייבי באמפ שלה על חוף הים.

תמונות אחרות הציגו את הזוג משחק עם הילדים של טארק וכריסטינה, טיילור, 11, ובריידן, 6כמו גם צילום סולו של הת'ר נוגעת בבייבי באמפ שלה.

בני הזוג הודיעו על החדשות תשעה חודשים לאחר שקשרו באוקטובר 2021 במהלך טקס סתיו מדהים מוקף במשפחה וחברים.

ציפורי תומפסון/סיפא/שטרסטוק

בעוד כריסטינה בירכה את טארק והת'ר, האקסים היו ידועים לא תמיד מסתדרים בעקבות הפיצול שלהם ב-2018.

במאי, הת'ר וכריסטינה נקלע לסכסוך חריף בְּמַהֲלָך משחק הכדורגל של בריידןלפי תמונות מ דואר יומי. המצב הסלים כאשר בעלם של טארק וכריסטינה, ג'וש הולגם היה מעורב בקרב מתוח ומאמן הכדורגל נאלץ להפריד אותו.

"נושא אישי נדון ומאז נפתר. אנחנו מתמקדים בהורות משותפת כצוות שמתקדם", אמרו שני הנציגים של כוכבי הריאליטי סגנון חיים בעקבות האירוע הציבורי.

ביוני, סיפרה הת'ר בקשר שהיא וכריסטינה היו ב"מקום טוב" בעקבות הדרמה שלהן. "הדבר החשוב ביותר הוא תמיד הילדים", היא הסבירה את הדינמיקה המשפחתית המשולבת בזמן שהשתתפה בטקס פרסי הקולנוע והטלוויזיה של MTV: שטיח אדום ללא כתבים. "אז אנחנו פשוט שומרים על תקשורת ממש טובה וממש פתוחה ושומרים על הילדים ראשונים לא משנה מה."

בעוד שגם הת'ר וגם כריסטינה התעקשו שיש להם מערכת יחסים טובה ולעתים קרובות מתקשרים, כוכבת נטפליקס חשפה בעבר שהם מעדיפים לחיות חיים נפרדים.

"אנחנו שומרים על זה נפרד, ואנחנו באמת מתמקדים בבית שלנו ובגידול הילדים איך שאנחנו רוצים בבית שלנו ובהרגלים בריאים כאן", אמרה הת'ר בקשר באפריל 2021. "אבל ברור, אנחנו מתקשרים עבור הילדים. היא ואני עושים זאת בעיקר. ואתה יודע, ברור שאנחנו מגדלים ילדים, והם חצי מהזמן שם, חצי מהזמן איתנו. אז אנחנו כן מתקשרים בשביל הילדים".

לפני ההכרזה הגדולה שלהם, הת'ר סיפרה סגנון חיים בנובמבר 2020 שהיא וטארק "לא תכננו" להביא ילדים לעולם "בזמן הקרוב". "לעולם לא נוכל לחזות מה הולך לקרות בעתיד, אבל אנחנו כל כך מסופקים עם טיילור ובריידון והמשפחה הקטנה שלנו", הוסיפה אז.קישור מקור