האקס של אדל, סיימון קונצקי, היציאה הנדירה של ריץ' פול של BF שלה: תמונות

האקס של אדל, סיימון קונצקי, היציאה הנדירה של ריץ' פול של BF שלה: תמונות

מראים את תמיכתם! אדלבעלה לשעבר, סיימון קונצקיוהחבר שלה, פול עשירנצפו בטיול נדיר יחד בזמן שהשתתפו בהופעה שלה בהייד פארק, לונדון.

בעלה לשעבר של האמנית "קל עלי", בן 48, צולם עומד לצד סוכנת הספורט, בת 40, במדור VIP של הופעתה בחו"ל ביום שישי, 1 ביולי. גם בנם של בני הזוג לשעבר, אנג'לו, נכח כדי לתמוך אמא שלו, 34.

ריץ' וסיימון נראו גם משוחחים עם א-ליסטים קמרון דיאז ובעלה, בנג'י מאדןכשהם ישבו אחד ליד השני במהלך הקונצרט.

הזמרת הבריטית ביצעה את להיטיה, כולל "Rolling in the Deep" ו-"Someone Like You", ולקחה רגע להודות למעריצים שלה באמצעות הרשתות החברתיות על הצפייה הראשונה משתי ההופעות שלה.

"לילה הייד פארק 1! איזה קהל!!" אדל כתבה את הכיתוב an אינסטגרם פוסט בשבת, 2 ביולי. "תודה לכם, אהובי, אני לא יכול לחכות לעשות הכל שוב הלילה."

אדל וריץ' התחילו לצאת לראשונה בספטמבר 2021. למרות שהם הפכו לזוג אהוב על מעריצים, הם גם עוררו שמועות מפוצלות במהלך החודשים האחרונים, כאשר לכאורה חגגה את יום הולדתה ב-6 במאי בלעדיו. לא רק זה, אלא שהמעריצים גדלו מודאגים מהרומנטיקה שלהם לאחר מכן עמוד שישי רדיווחה ב-25 בינואר שזמרת "הצית את הגשם" "צעקה והתייפחה" בטלפון עם היפה שלה במהלך החזרות.

עם זאת, אדל מיהרה לסגור את שמועות הפרידה על ידי כתיבת כיתוב אינסטגרם חצוף ב-1 בפברואר.

"היי, אז אני ממש שמח לומר שאני מופיע בבריטס בשבוע הבא!!" היא כתבה באותו יום, לפני שהוסיפה, "אה, וריץ' שולח את אהבתו."

מלבד הספקולציות המפוצלות, השניים גם עוררו שמועות על אירוסין כאשר אדל נצפתה עונדת טבעת יהלום ענקית מוקדם יותר השנה, וכאשר היא הקניטה את הרכילות במהלך הופעה ב- מופע של גרהם נורטון.

"אם הייתי, האם אי פעם אספר למישהו אם הייתי או לא?" הקרונר "שלום" אמר ב-11 בפברואר.

מצדו של סיימון, הוא ואדל הודיעו שהם מפסיקים את זה באפריל 2019 לאחר שנתיים של נישואים וכמעט שמונה שנים של ביחד.

"אדל ובן זוגה נפרדו", אמר נציגו לשעבר של זוכת פרס הגראמי בקשר בזמן. "כמו תמיד, הם מבקשים פרטיות." מאוחר יותר הם השלימו את גירושיהם במרץ 2021.

למרות שנישואיהם לא הסתדרו, ההורים המשותפתים נשארו מסורים לגידול בנם בן ה-9.

גלול בגלריה כדי לראות תמונות של ריץ' וסימון תומכים באדל!קישור מקור