הארוסה של 90 יום אנג'לה דים הופיעה לראשונה בפירסינג של מונרו: תמונות

בלינג חדש! ארוס בן 90 יום כוכב אנג'לה דים מרעידה כמה תכשיטים חדשים בזמן שהיא חשפה פירסינג חדש לפנים.

"עשיתי את זה", שיתפה אנג'לה, בת 55 דרך אינסטגרם ביום חמישי, 21 ביולי, הוספת ההאשטאג, "#Queenslovealljewelry."

בסרטון, ששותף במקור ל-TikTok, ניתן לראות את כוכבת הריאליטי כשהיא מראה חצי פניה עם הצליל הוויראלי של "Girl don't do it", לפני שחושפת את פירסינג המונרו שלה על שפתה העליונה.

באדיבות אנג'לה דים/אינסטגרם

המעריצים מיהרו להציף את קטע התגובות של הפוסט שלה במילות שבח, כולל עמית ארוס בן 90 יום כוכב פאולה מייפילד. "אוהב את זה", כתבה פאולה, בת 35. "אני אוהב את זה. שֶׁלְךָ [sic] רק כמה שאתה מרגיש. תהנה מהחיים ותהנה", הוסיף מעריץ אחר.

חלק מהתגובות לא התלהבו כל כך מהמראה החדש שלה, כפי שאדם אחד ציין, "הצעקות, המשבר הזה באמצע החיים", עם אימוג'י של כף היד. "המראה הזה מיושן היטב," צלצל אחר.

עם זאת, זו לא הפעם הראשונה שאנג'לה שינתה את גופה, מכיוון שהיא עברה ניתוח שרוול קיבה באוגוסט 2020.

"אחרי החודש השלישי, אני אוריד בערך מאה ומשהו קילו," היא אמרה Us Weekly בזמן. "הכל ישוחזר, ניתוח העור שלי, הם עושים… אני אעשה הכל."

האקססורי החדש והזוהר של אנג'לה מגיע ימים ספורים אחרי שנקלעה לכאורה למריבה מילולית עם דיילת.

"אתה לא הולך לדבר איתי ככה כי אתה לא אכיפת החוק. לקבל [who] אתה צריך להשיג, כי אתה מתחיל איזה s–t," ניתן לשמוע את כוכבת ה-TLC צועקת על דיילת מולה.

הסרטון, שהיה הועלה ל-Reddit ב-13 ביולי, מראה את גבה פונה למצלמה כשהיא צורחת על עובד דלתא איירליינס. עם זאת, לפני שהקליפ מסתיים, ניתן לראות את ילידת ג'ורג'יה פונה לשאול נוסעת אחרת אם ראו את התיק שלה בסביבה.

אנג'לה וארוסה דאז מייקל אילסנמי הוצגו לראשונה למעריצי סדרת הריאליטי הוותיקה כשהצטרפו לקאסט של הספין-אוף ארוס 90 יום: לפני 90 הימים במהלך עונה 2 ב-2018. הם הפכו במהירות לחביבי המעריצים והמשיכו להופיע בעונה 3 וגם בעונה 7 של ארוס בן 90 יום ועונות 5 ו-6 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?

בעוד מערכת היחסים שלהם הייתה רכבת הרים מההתחלה, הם ממשיכים לעורר שמועות מפוצלות כאשר הוא מחק את המדיה החברתית שלו, היא הסירה את שמו מחשבונה, והוא לא הופיע באינסטגרם שלה מאז נובמבר 2021.קישור מקור