הארי סטיילס, דווין בוקר ועוד

הארי סטיילס, דווין בוקר ועוד

לוהט בשוק! קנדל ג'נר יצאה עם כמה מהגברים הכי סקסיים בהוליווד ועם כמה מהשחקנים הכי מיומנים במגרש הכדורסל.

היפהפייה הברונטית הלכה עם אינסטגרם רשמית מקצוען בלר דווין בוקר on יום האהבה 2021, לאחר חודשים של ספקולציות. הם נצפו לראשונה בטיול ביחד באפריל ורק חודש לאחר מכן, קנדל נראתה נותנת לדווין טרמפ מנמל התעופה ואן נויס בלוס אנג'לס. לאחר מכן הם צולמו כשהם נהנים מארוחת ערב בנובו במאליבו ב-15 באוגוסט, ואליהם הצטרפה אחותה של קנדל קיילי ג'נר, בתמונות שהגיעו על ידי TMZ. ארוחת הערב הקבועה שלהם מגיעה זמן קצר לאחר שקנדל ודווין פלרטטנו דרך אינסטגרם באוגוסט 2020.

סיפר ​​מקורב סגנון חיים במרץ 2021 קנדל ודווין "נהיים רציניים" והדוגמנית "בהחלט רואה עתיד ביחד". עם זאת, השניים התמודדו עם ספקולציות על פרידה ביוני 2022 לאחר שצצו דיווחים לפיהם הם הפסיקו.

בעוד שקנדל חיה בבירור את חייה הטובים ביותר כשהיא מסתובבת עם הרווקים הלוהטים ביותר, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים כוכב התמודדה עם תגובת נגד על חיי הדייטים שלה בעבר. בסרטון ויראלי של TikTok של שלושה גברים מסתובבים בשובבות סביב נערה צעירה, הכיתוב נכתב, "שחקני NBA חולפים סביב קנדל ג'נר". כשהתייחסה לקליפ בטוויטר, כתבה הכוכבנית, "הם מתנהגים כאילו אני לא בשליטה מלאה על המקום שבו אני זורק את הספה הזו".

אייקון האופנה זכתה לשבחים על הקלאפבק האפי שלה על ידי מעריצים וחברים כאחד. אפילו קיילי נתנה את גושפנקה שלה, וכתבה, "ציוץ השנה של למפאו". קים ו קלואי קרדשיאן גם זיהו את אחותם ושיבחו אותה על היותה אישה עצמאית.

כשזה מגיע לדייטים, קנדל בהחלט מסתכלת על אחיותיה הגדולות להדרכה. "קיבלתי הצצה כיצד האחיות שלי התמודדו עם [the attention] וזה מגניב ללמוד מזה", אמרה ווג אוסטרליה במאי 2019.

"בשבילי, הרבה דברים מאוד מיוחדים ומאוד מקודשים, כמו החברים והיחסים שלי, ואני אישית חושב שהבאת דברים לציבור עושה הכל הרבה יותר מבולגן".

גלול למטה כדי לראות את הפנים המפורסמות שקנדל יצאה איתה.

קישור מקור