הארי סטיילס ואוליביה וויילד לוקחים הפסקה: פיצול פרטים

תגיד שזה לא כך. הארי סטיילס ו אוליביה ווילד הם לקחת הפסקה אחרי כמעט שנתיים של זוגיות, בקשר יכול לאשר.

"הוא עדיין מטייל ועכשיו נוסע לחו"ל. היא מתמקדת בילדים שלה ובעבודתה בלוס אנג'לס", לפי אֲנָשִׁים, מי שהיה הראשון לדווח על הפילוג ביום שישי, 18 בנובמבר. "הם עדיין חברים מאוד קרובים", הם הוסיפו ואמרו שהפיצול היה "החלטה ידידותית".

החדשות על הפיצול שלהם מגיעות זמן קצר לאחר שהלהבות לשעבר עלו לכותרות בגלל האינטראקציה המביכה שלהם לכאורה בפסטיבל ונציה 2022 ב-5 בספטמבר, תוך כדי קידום הסרט הקרוב שלהם אל תדאגי יקירי. בתוך הדרמה השמועות סביב במאי הסרט, אוליביה, והכוכבת פלורנס פומעריצים פנו לרשתות החברתיות וניתחו סרטונים מה- אל תדאגי יקירי הקרנת בכורה. קליפ אחד שהפך לוויראלי מאז מציג את הארי יושב ליד הכוכב שלו כריס פיין ולא אומר כלום לאוליביה.

"לְהָצִיק סגנונות לֹא אינטראקציה עם פלורנס פאה, הראשית של הסרט שהוא מככב לצידו, לא אינטראקציה עם אוליביה ווילד למרות שאנחנו יודעים מה קורה איתם ולא יודעים על מה הוא מדבר מול כריס פיין במסע העיתונאים הזה אל תדאגי יקירי …" כתב מעריץ אחד בטוויטר באותה תקופה. אחרים תהו מדוע הזוג לכאורה לא קיים אינטראקציה בזמן הליכה על השטיח האדום.

Shutterstock (2)

מאז שהם התפרסמו לראשונה עם הרומן שלהם בינואר 2021, הארי ואוליביה שמרו על דברים פרטיים יחסית. למעשה, הם דיברו זה על זה בפומבי רק במונחים של הסרט. בזמן שהם שמרו את רומן העבר שלהם מחוץ לעיני הציבור, גם הארי וגם אוליביה נצפו אורזים על מחשב כף היד ברחבי ערים שונות כשהשחקנית הצטרפה לבופה לשעבר לסיור.

"אני לא מתכוון להגיד שום דבר על זה כי מעולם לא ראיתי מערכת יחסים מרוויחה מגרירה לזירה הציבורית", בַּיִת אלום סיפר מגוון בראיון שפורסם ב-24 באוגוסט. "שנינו יוצאים מגדרנו כדי להגן על מערכת היחסים שלנו; אני חושב שזה מניסיון, אבל גם רק מאהבה עמוקה”.

באותו ראיון, הארי שיבח את עבודתה של אוליביה כבמאית, ויתר על כל דיון אפשרי על הרומנטיקה שלהם.

"כבמאית, אוליביה ממוקדת להפליא. היא העבירה את מה שחיפשה מהצוות בבהירות ובכבוד גם יחד", שיתפה זמרת "סוכר אבטיח". "אני חושב שהמעבר ממשחק לבימוי הפך אותה לבמאית שיודעת להפיק את המיטב מכולם".

לפני היציאה עם הארי, ה חכם ספרים הבמאי היה מאורס ג'ייסון סודייקיס איתה היא חולקת שני ילדים אוטיס ודייזי. ה קו דק הזמר, מצדו, נקשר רומנטית קמיל רו, קנדל ג'נר ו טיילור סוויפטבין היתר בעבר.

נציגי הזוג לשעבר לא הגיבו מיד של In Touch בקשה להערה.

קישור מקור