הבית של קלאני ואסולו למכירה על רקע שמועות מפוצלות

ממשיך הלאה? הבית ש ארוס בן 90 יום כוכבים קלאני פאגאטה ובעל אסואלו פולאה התקשרו הביתה ביחד עומד למכירה, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי.

הבית בוושינגטון, יוטה, שנרכש על ידי קלאני, 33, והאב לואו ביוני 2018, הוצא למכירה בסוף מאי 2022 ועדיין נמצא בשוק, על פי שטר שהושג ורישום שנצפה על ידי בקשר.

בעוד שהנכס, שמתהדר בחמישה חדרי שינה, ארבעה חדרי רחצה ושטח של 2,424 רגל מרובע, היה רשום בתחילה תמורת 589,990 דולר, המחיר הופחת מאוחר יותר ל-549,999 דולר ב-13 ביוני.

יושב על מגרש של 0.22 דונם, הבית מציע "[plenty] של אחסון, כולל חדר שלם לאספקת מזון במרתף המוגמר", לפי הרישום.

בנוסף, בבית יש "[two] סלונים: אחד בכניסה ואחד המשקיף על החצר האחורית המסיבית" וה"[yard] מתהדר בפטיו מקורה מרווח, מגרש משחקים ובלול תרנגולות".

באדיבות Asuelu Pulaa/Instagram

החדשות על הבית של קלאני, ש"שוכן בקצה רחוב משולש ללא מוצא, עם נופי הרים מלכותיים וסלע אדום", שיוצא לשוק מגיעות על רקע השערות שהיא ואסולו, שקשרו בספטמבר 2018 וחולקים שני ילדים יחד, אוליבר וקנדי, אולי נפרדו.

ימים ספורים לפני הוזלת מחיר הבית, אבא לשניים חלק א הודעה ארוכה התייחס מדוע קלאני נעדר באופן בולט מהמדיה החברתית שלו לאחרונה והקניט שהם מוכרים "הבית הזה בקרוב מאוד".

"[She] לא רוצה להצטרף ללייב שלי, היא לא רוצה לצלם איתי TikTok. היא שונה ממה שהייתה פעם. היא לא רוצה לצאת איתי. כל מה שהיא צריכה אני מספק עבורה, [especially] הבנים", הוא כתב בכיתוב פוסט וידאו באינסטגרם של קלאני ואסולו רוקדים יחד.

לאחר שאמר "IDK" למי שתהה שקלאני נמצא לאחרונה בפיד שלו, אסואלו התגרה שיש לו "הרבה מה לומר" והוא "תחת החוזה" שעלול לאסור עליו לדון במתרחש.

"אני רוצה שיהיה לי שטח משלי אבל [Kalani] … לא רוצה לתקשר יותר," הוא הוסיף.

ימים לאחר מכן, אסואלו רמז שהוא "רווק" ב-a סרטון TikTok של עצמו מוציא את האשפה.קישור מקור