הבן של אוליביה מון וג'ון מולאני, מלקולם: ראה אלבום תמונות

הבן של אוליביה מון וג'ון מולאני, מלקולם: ראה אלבום תמונות

ילד יקר! אוליביה מון והחבר ג'ון מולאני קיבלו את ילדם הראשון ביחד, בנם מלקולם חיפ, ב-24 בנובמבר 2021, ומאז הם סופגים את ההנאות של הורות חדשה.

"פגוש את מלקולם היפ מולאני. כל החיים שלו לפניו. הוא אפילו לא ניסה עדיין סלצר", הראשון סאטרדיי נייט לייב הסופר כתב את התמונה הראשונה של הילד שלהם באמצעות אינסטגרם ב-24 בדצמבר, חודש לאחר הגעתו.

אוליביה שיתפה תמונה דומה מאותו יום עם הכיתוב, "תינוק שור הזהב שלי. מלקולם היפ מולאני. חג שמח."

האבא הטרי קודם הודיע ​​שהוא מצפה צרור של שמחה עם חדר חדשות מככב במהלך הופעה ב לילה מאוחר עם סת' מאיירס בספטמבר 2021.

"נכנסתי למערכת היחסים הזו שהייתה ממש יפה עם מישהו מדהים… ואנחנו מביאים תינוק ביחד", אמר למארח. "הייתי עצבני כשעמדתי לספר את החדשות!"

הוא המשיך ופתח על השנה הקשה שקדמה להכרזה על ההיריון, שכללה תקופה בגמילה שבה הוא חיפש טיפול באלכוהוליזם ושימוש בסמים במרשם.

"ארזתי בזה הרבה [year]. ספטמבר עכשיו? הלכתי לגמילה בספטמבר [2020]. יצאתי באוקטובר. עזבתי את ביתי מאשתי לשעבר. ואז, באביב, נסעתי ללוס אנג'לס והכרתי והתחלתי לצאת עם אישה נפלאה בשם אוליביה", הוסיף.

נראה שהזוג מסתגל היטב לתפקידיהם החדשים כאמא ואבא, ולעתים קרובות משתפים תמונות של משפחתם המאושרת. לחצי יום ההולדת של התינוק מלקולם, במאי 2022, למשל, ה אקס-מן: אפוקליפסה השחקנית חלקה מחווה נוגעת לבנה שזה עתה נולד.

"לפני 6 חודשים היום, מלקולם עשה לי את אמא שלו", כתבה לצד תמונה מתוקה של השניים שוכבים בדשא. "זה כל כך כיף להכיר אותו. הוא אוהב לפגוש אנשים; הוא אוהב את חברתו הטובה פני וחושב שהיא היסטרית".

"הוא ישן כל הלילה 12 שעות ברציפות," היא הוסיפה, והודתה למינדי קאלינג על שיתוף הידע שלה. "אני אוהב אותך כל כך, מלקולם היפ. שישה חודשים מאושרים להיות איתנו בצד האדמה. הארת את כל העולם שלנו".

גלול למטה כדי לראות את התמונות החמודות ביותר של התינוק מלקולם עם הוריו המפורסמים!

קישור מקור