הבן של כריסטין Paedon Shades Dad Kody

הבן של כריסטין Paedon Shades Dad Kody

נראה שגבריאל בראון וגריסון בראון אינם הבנים היחידים נשות אחות כוכב קודי בראון מסתכסך עם כרגע. בנו היחיד עם אשתו לשעבר כריסטין בראוןPaedon Brown, ככל הנראה הטיל צל גדול על אביו בסרטון TikTok שנערך לאחרונה.

"כל מלך שצריך לומר 'אני המלך' אינו מלך אמיתי. כל איש מהבית שצריך לומר 'אני האיש של הבית' אינו איש הבית האמיתי", אמר פידון, בן 24, בסרטון ביום ראשון, 18 בספטמבר. משותף באמצעות TikTokהכוונה לכאורה לפטריארך הפוליגמי, 53.

"אני והאחים שלי אומרים שאמא שלי היא אישה עצמאית חזקה כל הזמן", המשיכה כוכבת הריאליטי. "אנשים אומרים לי, 'פיידון, אמא שלך, כריסטין, היא אישה עצמאית חזקה', כל הזמן. אמא שלי לא מתיימרת להיות אישה עצמאית חזקה כי היא אישה עצמאית חזקה".

מעריצי סדרת ה-TLC של המשפחה הציפו את מדור התגובות בשבחים של דבריו של הצעיר.

"השחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אפשר לספור כמה פעמים קודי צריך להזכיר לכולם 'הוא המנהיג'"

אחרים לקחו את הזמן לשבח את אמו של פידון, 50, עם מעריץ אחד שכתב, "אמא שלך היא אישה מאוד חזקה ומדהימה. אני כל כך שמח שהיא עמדה על שלה". "היא, ואני אוהב אותה מדברת בשם עצמה. בריאות הנפש חשובה והיא ראויה לאהבה!" עוקב אחר הוסיף.

Paedon שיתף את דעתו באותו יום שבו מעריצים צפו באב ל-18 נפתח על התסכולים שלו בעקבות פרידתו מכריסטין.

"זה מרגיש כמו עוול גדול שנעשה לי, וזה מעצבן אותי", אמר במהלך וידוי.

"אני פשוט לא יכול לשחרר את זה. אני לא יודע למה זה כזה מאבק. זה מעקף את אצבעות הרגליים שלי," הוסיף קודי. "אני צריך ייעוץ אבל או משהו. אני לא יודע מה קורה כאן עם הקובץ המצורף שלי. אני לא יכול לשחרר."

הוא המשיך להתנצל בפני האקסית שלו על הדרך שבה הגיב על הפרידה שלהם וסיפר ל- בישול עם כריסטין מארח שהוא מצטער "על שהוא כל כך כועס".

"רק אמרתי, 'כריסטין, מה את רוצה?' ואתה אמרת, 'אני רק רוצה להיות חופשי'. ואני מצטער שכעסתי כל כך. … נאלצתי לעשות הרבה התבוננות פנימית. אני צריך להגיע למקום שבו אוכל לשמוח על האושר והחופש שלך", הודה.

אם לשישה ילדים חשפה מאוחר יותר שהיא ניסתה להיות כמה שיותר "מאושרת ככל האפשר" במהלך נישואיה, והוסיפה, "פשוט חשבתי שזה בסדר להיות עצובה".

"רק דמיינתי שתמיד אחייה נישואי רבים", המשיכה. "אז גם אם הדברים היו קשים, פשוט חשבתי, ובכן… נישואי רבים יכולים להיות קשים."

כריסטין הודיעה על פרידתה מבעלה של יותר מ-25 שנים בנובמבר 2021, וציינה שהם "התפרקו".

קישור מקור