הבן של קורטני וסקוט אז, עכשיו

הבן של קורטני וסקוט אז, עכשיו

זה העולם של Reign! קורטני קרדשיאן ו סקוט דיסיקהבן הצעיר של Reign הראה את אישיותו המהנה במספר תמונות לאורך השנים.

בעוד אחיו הבכור, מייסון, נשאר לאחרונה מחוץ לאור הזרקורים, ריין ואחותו הגדולה פנלופה אימצו את זמנם מול המצלמה. במאי 2022, שלושת האחים חברו בסרטון נדיר כדי לתקוף את אביהם בשובבות ביום הולדתו.

במרץ 2022, סקוט התפרץ על הקשר הקרוב שלו עם Reign במתיקות אינסטגרם הודעה. "אני זוכר שגדלתי ואהבתי מכוניות עם אבא שלי, ועכשיו אני יכול לחיות עם הילדים שלי שגדלו ואוהבים איתי מכוניות", מתעדכן עם הקרדשיאנים alum כתבה את הפוסט, שכלל תמונה של Reign מצטלם עם מכונית ספורט. "אין הרגשה טובה מזו."

מעריצי קרדשיאן גם ראו את Reign מתנסה במראה שלו לאורך השנים. בעוד שעשה בעבר תסרוקת ארוכה, קורטני – כמו גם העוקבים שלה ברשתות החברתיות – נותרו בהלם כשהילדה הצעירה שלה קיבלה באזקאט באוגוסט 2020.

"אני לא בסדר", כתב מייסד Poosh.com את דיוקנו של Reign עם התספורת החדשה שלו באותה תקופה. "אני מזועזע, אבל גם חי בשביל המראה החדש", ענה חבר המשפחה סיימון האק. קורטני הגיבה ואמרה שהיא "אוהבת" את המראה העצבני של ריין.

חודשים לפני שריין חתך את המנעולים שלו, קורטני הגן על שערו של בנה, שהיה ארוך מספיק כדי להימשך לאחור לקוקו. לאחר שטרול אמר לאמא לשלושה "לחתוך" את שיער בנה באפריל 2020, קורטני הוכיחה שהיא לא מוטרדת בכך שהשיבה, "השיער הכי מדהים בעולם, כל מי שאומר אחרת ABCDEFG."

כוכבת הריאליטי מעולם לא התביישה לפנות אל מבקרים בכל הנוגע להחלטות ההורות שלה. באוקטובר 2019 היא מחאה כפיים למבקר אחר שהיה לו משהו שלילי לומר על שיערו של ריין. "היא באמת לא צריכה לדאוג לילדים שהם לא שלה", הגיב איש הטלוויזיה להערה הגסה. "הוא ילד שמח."

המשיכו לגלול כדי לראות את התמונות החמודות ביותר של Reign לאורך השנים.קישור מקור