הבן של קיילי ג'נר: כל מה שקרדשיאנס אמרו

הבן של קיילי ג'נר: כל מה שקרדשיאנס אמרו

לא כל כך חשאי! בזמן קיילי ג'נר ו טרוויס סקוט הקפידו לא לשתף יותר מדי מידע על בנם, חלק מבני משפחת קרדשיאן-ג'נר נתנו לסודות לשפוך על התינוק.

קיילי קיבל את פני תינוק מס' 2 עם טראוויס ב-2 בפברואר 2022. מייסד Kylie Cosmetics הכריז על החדשות המרגשות ב- תמונה בשחור-לבן באינסטגרם של זרועו של התינוק החדש שלה. ימים לאחר מכן, היא חשפה כי שמו של בנם וולף וובסטר.

עם זאת, היא שיתפה ב-21 במרץ שהזוג שינו את שמו של בנם באמצעות סטורי האינסטגרם שלה. "לידיעתך שמו של הבן שלנו כבר לא זאב. פשוט ממש לא הרגשנו שזה הוא", ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום כתב בזמנו. "רק רציתי לשתף כי אני כל הזמן רואה את וולף בכל מקום."

קיילי הודיעה שהם שינו את שמו שעות ספורות לאחר שהיא נפלה מרגש ומחמם לב וִידֵאוֹ בערוץ היוטיוב שלה בשם "לבנו". הקליפ תיעד את הריונה של קיילי ואת לידת התינוק שלה. במסגרת הסופית, גרפיקה הראתה את תאריך הלידה ומשקלו של התינוק, אם כי הוא לא כלל את שם התינוק.

קיילי וטרוויס הם גם ההורים לבת סטורמי וובסטר, שאותה קיבלו בברכה בפברואר 2018. כוכב הולו בחר לשמור את ההריון הראשון שלה בסוד והצליחה לעשות זאת בתמיכת בני משפחתה המפורסמים.

בניגוד לאחיה הצעיר, סטורמי מופיעה באופן קבוע בחשבונות המדיה החברתית של הוריה וכבשה את לב המעריצים עם התמונות והסרטונים המקסימים שלה.

עוד לפני שקיילי קיבלה את פני התינוק מספר 2, סטורמי הייתה מוכנה יותר להיות אחות גדולה. "היא ילדה קטנה כל כך חברותית ויש לה מערכת יחסים מצוינת עם כל בני הדודים שלה", סיפר בעבר מקור סגנון חיים באוגוסט 2021. "סטורמי אוהב להיות בקרבת ילדים אחרים ו לא יכול לחכות שיהיה אח או אחות קטנים לשחק איתו ולשמור עליו".

בעוד קיילי לא שיתפה מידע רב על בנה, היא הייתה פתוחה לגבי המסע הקשה שלה לאחר הלידה. "אני רק רוצה לומר לאמהות שלי שאחרי לידה לא היה קל, זה מאוד קשה. החוויה הזו עבורי באופן אישי הייתה קצת יותר קשה מאשר עם הבת שלי", אמרה בסדרת סרטוני סלפי באמצעות אינסטגרם ב-15 במרץ. "זה לא קל נפשית, פיזית, רוחנית… זה פשוט מטורף".

המשיכו לגלול כדי לראות מה הקרדשיאן-ג'נרס אמרו על בנם של קיילי וטרוויס.קישור מקור