הבנים התאומים של מיקלטי בראון של נשות האחות קשת ואייס: תמונות

הבנים התאומים של מיקלטי בראון של נשות האחות קשת ואייס: תמונות

הורים גאים! נשות אחות כוכב מיקלטי בראון מחבקת להיות אם לשלושה לאחר שקיבלה את פניה של הבנים התאומים ארצ'ר בנקס ואייס מק'קורד.

כריסטין בראון ו קודי בראוןבתו של 26, ילדה את בניה עם בעלה, אנטוניו פדרוןב-17 בנובמבר.

"מכירים את Archer Banks Padron ואת Ace McCord Padron #אמא תאומה #בנים תאומים #תָשׁוּשׁ", כתבה מיקלטי לצד צילומים מקסימים שלה, ארצ'ר ואייס בבית החולים ב-22 בנובמבר.

לאחר ששיתפה את התמונות הראשונות של בניה, בני משפחתה וחבריה של מיקלטי פנו למדור התגובות כדי להחמיא לילודים. "כבר מאוהב" ג'נל בראון כתבתי.

גם כריסטין, בת 50, לקחה את זה אינסטגרם לשאוף להיות סבתא לארצ'ר ולאייס. "כל כך אובססיבי עם הנכדים החדשים האלה!! איזו ברכה", כתבה האם לשישה לצד מספר תמונות עם נכדיה הצעירים. "והיי, אנחנו צריכים לדבר על כמה מדהים ההחלמה של מיקלטי עוברת! האחיות היו מפוצצות מכמה שהיא הצליחה! היא פשוט מדהימה! #תְאוּמִים #נכדים #אומה #בָּרוּך."

מיקלטי – שגם חולקת את הבת אבלון, שנולדה באפריל 2021, עם אנטוניו – הודיעה שהזוג מצפה לתאומים ביוני. "יש לנו תאומים!!!!" היא שיתפה דרך אינסטגרם בזמן. "מיס אבלון תהיה אחות גדולה בדצמבר (תאומים באים מוקדם יותר אז כנראה לפני כן)."

"טוני ואני בהחלט לא תכננו את זה או ציפינו לזה," TLC המשיך בפוסט "אבל שנינו נרגשים לקראת ההרפתקה הקרובה שלנו וכל הכאוס והאהבה שהיא מביאה."

היא המשיכה ושיתפה עדכונים תכופים על ההריון השני שלה באמצעות מדיה חברתית.

"בִּיוֹשֶׁר [it’s] לא כיף. שני הבנים זזים כל כך הרבה ובכל מקום", הודה מיקלטי באחד פוסט כנה כשהייתה בערך בחודש השביעי להריונה. "והתנועה נעשית קשה ולפעמים כואבת", המשיכה. עם זאת, היא הודיעה למעריצים שהתאומים היו "בריאים ובריאים" למרות אי הנוחות שלה.

באוקטובר, מיקלטי הראתה את הבייבי באמפ שלה בזמן ששיתפה עדכון נוסף על בניה. "הבנים התאומים שלי מסתדרים מצוין. תינוק A שוקל 5.13 ק"ג. משקל תינוק B הוא 5.7 ק"ג, שזה מעל הממוצע לשלב הנוכחי שלהם. יש להם גם שיער ונגמר להם המקום שם. הגוף שלי/בטן ההריונית שלי 47 שבועות!!!” היא כתבה דרך אינסטגרם. "זה 7 שבועות אחרי הריון תקין. AKA אני ממש לא בנוח ולא ישן טוב. אבל נשאר לי מקום מהיום ועד שלושה שבועות, אז הסוף נראה באופק. ואז מתחיל אתגר חדש ומרגש/קשה”.

המשך לגלול כדי לראות את התמונות המקסימות ביותר של ארצ'ר ואייס עד כה.קישור מקור