הבעלים לשעבר של איוונה טראמפ, היסטוריית נישואים: דונלד, עוד

איוונה טראמפ (לבית זלניצ'קובה) נישאה ארבע פעמים לפני מותה ב-14 ביולי 2022, בגיל 73.

"בעצב עמוק אנו מודיעים על פטירתה של אמנו האהובה, איוונה טראמפ", הצהרת המשפחה ל בקשר לקרוא. "אמא שלנו הייתה אישה מדהימה – כוח בעסקים, ספורטאית ברמה עולמית, יפהפייה קורנת, אמא וחברה אכפתיות. איוונה טראמפ הייתה שורדת. היא ברחה מהקומוניזם ואימצה את המדינה הזו. היא לימדה את ילדיה על חוצפה וקשיחות, חמלה ונחישות. היא תחסר מאוד לאמה, שלושת ילדיה ועשרת נכדיה".

המשיכו לקרוא כדי להכיר את ארבעת בעליה של איוונה.

בעלה לשעבר הראשון של איוונה טראמפ: אלפרד וינקלמאייר

ילידת צ'כוסלובקיה נישאה לבעלה הראשון, גולש סקי אוסטרי, ב-1971, לא מאהבה, אלא כדי להבטיח יציאה ממולדתה המנוהלת על ידי הקומוניסטים.

"אם פרד ואני התחתנו, יהיה לי דרכון אוסטרי ואוכל לעזוב את צ'כוסלובקיה הקומוניסטית באופן חוקי ועדיין אוכל לראות את משפחתי", כתבה איוונה בספר זיכרונותיה מ-2017, להעלות את טראמפ. "הנישואים לא יהיו אמיתיים, כמובן, ולפרד לא הייתה אשליה שיש לזה משמעות", הוסיפה.

היא השיגה את הדרכון האוסטרי שלה במרץ 1972 והזוג התגרש בשנה שלאחר מכן לאחר שפרד עבר ללוס אנג'לס כדי להיות מדריך סקי.

לואיס רוביירו/AP/Shutterstock

בעלה לשעבר של איוונה טראמפ: דונלד טראמפ

לאחר גירושיה מווינקלמאייר, עברה איוונה למונטריאול, קנדה, שם עבדה כמדריכת סקי ובמקביל דגמנה. ב-1976, כשהייתה בעיר ניו יורק עם קבוצת דוגמניות, היא פגשה איש עסקים דונאלד טראמפ. הזוג קשר את הקשר באפריל 1977 בכנסיית Marble Collegiate.

הזוג טראמפ קיבל את פני שלושה ילדים יחד: דונלד טראמפ ג'וניורנולדה בדצמבר 1977, איוונה מארי טראמפ (ידועה גם בשם איוונקה טראמפ), נולד באוקטובר 1981, ו אריק טראמפנולד בינואר 1984.

נישואיהם הלכו דרומה לאחר שגילתה שדונלד בוגד עם המאהבת מרלה מייפלס במהלך טיול משפחתי באספן, קולורדו, בשנת 1989. הגירושים המרים של השניים היו חדשות בעמוד הראשון עם ניו יורק טיימס דיווחה ב-1991 שהיא קיבלה 14 מיליון דולר, אחוזה בת 45 חדרים בגריניץ', קונטיקט, דירה בטראמפ פלאזה, ושימוש באחוזת מאר-א-לאגו בפלורידה חודש בשנה.

טראמפ המשיך לכהן כנשיא ארצות הברית מינואר 2017 עד ינואר 2021.

הכירו את 4 הבעלים לשעבר של איוונה טראמפ
Bebeto Matthews/AP/Shutterstock

בעלה השלישי של איוונה טראמפ: ריקרדו מצוצ'לי

שלוש שנים מאוחר יותר, איוונה נישאה ליזם ואיש עסקים איטלקי ריקרדו מצוצ'לי בנובמבר 1995. הרומן ביניהם היה קצר מועד, ובני הזוג התגרשו פחות משנתיים לאחר מכן.

היא המשיכה לתבוע את ריקרדו על הפרת חוזה של 15 מיליון דולר בגין הפרה לכאורה של סעיף הסודיות בהסכם הממון שלהם. בעלה לשעבר השלישי תבע אז את איוונה ואת בעלה לשעבר דונלד טראמפ בגין הוצאת דיבה, על פי שיקגו טריביוןלאחר שלטענתם האשימו אותו שהוא חופר זהב.

לפי מספר מקורות, הזוג לשעבר יישב את המחלוקות שלהם מחוץ לבית המשפט.

הכירו את 4 הבעלים לשעבר של איוונה טראמפ
אנדי קרופה/AP/Shutterstock

בעלה הרביעי של איוונה טראמפ: רוסאנו רוביקונדי

איוונה ודוגמנית איטלקית רוסאנו רוביקונדי החלה לצאת בשנת 2002 לפני שקשרה את הקשר בחתונה בעלות של 3 מיליון דולר במאר-א-לאגו באפריל 2008. בעלה הרביעי והאחרון היה צעיר ממנה ב-23 שנים. הזוג התגרש פחות משנה לאחר מכן, אך המשיך במערכת יחסים חוזרת ונשנית עד 2019.

"אני שוב רווקה", אמרה עמוד שישי בעקבות הפיצול האחרון שלהם ביוני 2019. "יש לי את החופש לעשות מה שאני רוצה, עם מי שאני רוצה, ואני יכול להרשות לעצמי את אורח החיים שלי".

קישור מקור