הבעל לשעבר אוג'אני נועה על נישואי בן אפלק

פעם רביעית זה הקסם? אוג'אני נועה, ג'ניפר לופזבעלה לשעבר הראשון, צופה כי נישואיה הרביעיים ל בן אפלק יסתיים בגירושים.

"אני מאחל לה ולבן את הטוב ביותר, אבל אני לא משוכנע שזה יימשך", אמר אוג'אני דואר יומי בשבת, 30 ביולי. "ג'ן אוהבת להיות מאוהבת אבל היא הייתה מאורסת שש פעמים. בן הוא בעל מספר ארבע. הייתי בעל מספר אחת והיא אמרה לי שאני אהבת חייה. כששכבנו במיטה בליל הכלולות שלנו, היא אמרה שנהיה ביחד לנצח".

אוג'אני, בן 48, היה נשוי לג'יי לו, בן 53, מ-1997 עד 1998 ונשאר חברים במשך שנים לאחר גירושיהם. "היינו ביחד באופן רומנטי במשך שנתיים אבל חברים במשך כמעט עשור", אמר תושב דרום מיאמי.

"היו פעמים רבות שהרגשתי כמו מר סינדרלה. היא הייתה האישה הכי יפה שראיתי אי פעם. בהתחלה לא היה לי מושג מי היא", הודה. "התאהבנו כשהיא כבר הייתה מפורסמת. אבל במהלך נישואינו היא הפכה למגה סטאר. במשך שנים זה היה כואב מכדי לדבר עליו. רציתי לשכב נמוך ולחיות את חיי. אבל כשראיתי שהיא התחתנה עם בן, שהוא בחור טוב, הרגשות חזרו וחזרו".

הוא הוסיף, "נכתב כל כך הרבה על ג'ן ואני, במיוחד בשבועיים האחרונים, רובם שגויים. אני רוצה שאנשים ידעו את הסיפור האמיתי".

המאמנת האישית פגשה את זמרת "Jenny From the Block" ב-1996 כשסעדה במסעדה הקובנית של גלוריה אסטפן במיאמי, שם עבד כמלצר. אוג'אני שיתף את סיפור האהבה שלהם, שהיה מערבולת מהלילה הראשון שלהם לרקוד יחד במיאמי עם חברים ועד לדייט הראשון שלהם בשטיח האדום Blood And Wine, ועד להצעתו במסיבת העטיפה של סלינה ב-Hard Rock Cafe. עם זאת, אוג'אני הסביר שקיים "מתח" בין אוג'אני ואמה של ג'ן, גואדלופה רודריגזבגלל בחירתם להתחתן במיאמי במקום בברונקס.

"אם לבן יש את לופה אז אולי יש לו הזדמנות," אמר אוג'אני.

ג'ניפר ובן, 49, התחילו לצאת בשנת 2002 והתארסו באותו נובמבר. לאחר שדחו את חתונתם בספטמבר 2003, הם נשארו יחד אך בסופו של דבר ביטלו את אירוסיהם ונפרדו בינואר 2004. האקסים התאחדו באפריל 2021 לאחר שג'יי לו נפרד מארוסה לשעבר וכוכב MLB אלכס רודריגז. לאחר שהציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם, ג'יי לו ובן התארסו באפריל וקשרו את הקשר בטקס חתונה בלאס וגאס ביולי.

C Drut/Shutterstock

"אני שמח שהיא חזרה לבן אבל יש לי הרגשה שזה לא יחזיק מעמד", הסביר אוג'אני. "אני חושב שהיא מישהי שתתחתן שבע או שמונה פעמים. אני לא יכול לראות אותה אי פעם מתיישבת עם אדם אחד. היא דוחפת את עצמה להתקדם כל הזמן בחייה המקצועיים, ובגלל זה יש לה קריירה של שלושה עשורים, אבל היא גם ממשיכה הלאה בחייה הפרטיים".

הוא הוסיף, "אבל יש לי את החיים שלי ואני מאושר. אני עדיין מאמין באהבה ואני מקווה שג'ן סוף סוף מצאה את האהבה שחיפשה".

קישור מקור