הבעל של אדריאן ביילון ישראל הוטון: עבודה, ילדים, משפחה

אדריאן ביילון נשוי ל ישראל הוטון, זמר ומפיק מוזיקה נוצרית עכשווית. השניים קיבלו את ילדם הראשון יחד ביום שלישי, 16 באוגוסט. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על בעלה של אדריאן.

מי זה ישראל יוטון?

ישראל היא שש פעמים זוכת פרס הגראמי אמן גוספל, כותב שירים ומלחין. הלהקה שלו, The New Breed, הוציאה את אלבומה הראשון ב-1997 ומאז הופעת הבכורה, דחפה בעקביות מוזיקה חדשה – והובילה ל-17 מועמדויות לפרס הגראמי.

איך נפגשו אדריאן ביילון וישראל הוטון?

הזוג הצטלבו לראשונה ב-2013 במהלך אירוע במרכז התרבות הנוצרי בניו יורק, על פי סגנון חיים של יאהו. מאוחר יותר כיכב אדריאן בסרט שהופק על ידי ישראל בשם אני מאוהב בנערת כנסייה.

כריסטופר פולק/שטרסטוק

קרדיט חובה: צילום: כריסטופר פולק/Shutterstock (10200247l)
אדריאן יוטון וישראל יוטון
Adrienne Houghton ולולה Tillyaeva מארחים קוקטיילים ב-The Harmonist, לוס אנג'לס, ארה"ב – 11 באפריל 2019

מתי אדריאן ביילון וישראל הוטון התחתנו?

בני הזוג קשרו את הקשר בפריז בדצמבר 2019. אדריאן וישראל החליפו את נדריהם במהלך טקס אינטימי במלון פלאזה את'נה לעיני 70 אורחים.

כמה ילדים יש לישראל הוטון?

לישראל יש ארבעה ילדים ממערכת יחסים קודמת: הבנות מריה ומילאן והבנים ישראל וירדן.

באוגוסט 2022, ישראל ואדריאן קיבלו בברכה את ילדם הראשון המשותף, בן בשם אוור ג'יימס דרך פונדקאית.

"עבור הילד הזה התפללנו. רק לשמוע את התינוק שלנו בוכה. עור לעור ופנים אל פנים לב אל לב ועין בעין…" הראשון אמיתי cohost כתב באמצעות אינסטגרם. "הילד התינוק שלנו כאן, ואנחנו כל כך מאוהבים! אם עקבת אחר סיפור האהבה שלנו… אתה יודע שהמסע שלנו לתינוק היה מאוד מאתגר – אבל אלוהים נאמן לדבריו ולהבטחותיו."

"התפללנו בשקט בזמן שישבנו על הסוד המפואר ביותר הזה במשך 9 החודשים האחרונים", היא המשיכה בהודעתה. "הוא שווה כל דמעה, כל אכזבה, כל תפילה נדחית, כל מחזור IVF, כל הפלה. הכל."

האם ישראל היוטון נשוי בעבר?

ישראל הייתה נשואה בעבר לזמרת הגוספל, מליסה הוטון. הזוג הכירו דרך משרד בכנסייה ולאחר היכרויות במשך מספר חודשים, קשרו את הקשר בשנת 1994. בני הזוג התגרשו בשנת 2016 לאחר יותר משני עשורים יחד.

קישור מקור