הבעל של איימי של GMA אנדרו מחק תמונות על רקע שמועות TJ

לוח נקי? בוקר טוב אמריקה כוכב איימי רובךבעלה של, אנדרו שומחק את כל התמונות שלה במדיה החברתית על רקע המצב המתמשך טי ג'יי הולמס שמועות רומנטיות.

לשעבר מלרוז פלייס כוכב, 55, מחק את כל התמונות של אשתו, 49, מחשבון האינסטגרם שלו ביום רביעי, 30 בנובמבר, זמן קצר לאחר שתמונות עלו ברשת של איימי ו-TJ, 45, יחד למרות שהם נשואים כחוק. השניים GMA מארחים משותפים השביתו את חשבונות האינסטגרם שלהם לאחר שפרסמו חדשות על הטיולים לכאורה שלהם.

התמונה האחרונה שאיימי שיתפה של בעלה דרך חשבון האינסטגרם שלה מאז שהושבת הייתה ביולי. עם זאת, במהלך השנה האחרונה היא פרסמה כמה רגעים שלהם ביחד בבית ובחופשות שונות. עם זאת, מעריצים בעלי עיני נשרים שמו לב שהיא לא עונדת את טבעת הנישואין שלה בכמה מהפוסטים המקוונים שלה במהלך אוקטובר ונובמבר. ב-18 בנובמבר, איימי ואנדרו מכרו את דירתם בניו יורק תמורת 5.2 מיליון דולר, בקשר מְאוּשָׁר.

איימי ואנדרו נשואים מאז פברואר 2010. למרות שהם לא חולקים ילדים יחד, אושיית תוכנית הבוקר היא אם חורגת לבניו ממערכת יחסים קודמת, נייט, איידן וויאט. מצידה של טי ג'יי, העיתונאי היה נשוי לאשתו מרילי פיביג מאז מרץ 2010. הם חולקים יחד את הבת סבין, שאותה קיבלו בברכה בינואר 2013.

AFF-USA/Shutterstock

ניקוי האינסטגרם של אנדרו הגיע שעות ספורות לאחר מכן דואר יומי פרסמה תמונות של איימי וטי ג'יי נראות נעימות יחד במספר הזדמנויות בניו יורק במהלך חודש נובמבר. תמונת מצב אחת תפסה את הצמד שותה משקאות בבר ב-10 בנובמבר. תמונה אחרת חשפה את TJ מניח את ידו על גבה של איימי ב-13 בנובמבר. הזוג גם נצפה מחזיקים ידיים ב-Uber בתמונה שצולמה ב-28 בנובמבר.

החברות של איימי ו-TJ הפכה לחביבת המעריצים על צופי ABC, מכיוון שכתבי הטלוויזיה בילו יחד בעבר באימונים לקראת חצי מרתון בין שאר יציאות ידידותיות. ההתלהמות שלהם על המסך הפכה גם היא למרכיב עיקרי עבור GMA.

איימי ואנדרו לא התייחסו בפומבי לשמועות על מערכת היחסים. נציגים עבור המארחים המשותפים ו GMA לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

עם זאת, מספר מקורות סיפרו בקשר שאיימי ואנדרו יוצאים.

מערכת היחסים שלהם היא "סיוט משאבי אנוש" עבור הרשת, אמר מקורב אחד באופן בלעדי בקשרמסביר את זה בוקר טוב אמריקה הוא "מנסה נואשות להבין" איך להתמודד עם הספקולציות.

בעבר, איימי חשפה שהיא ואנדרו חוו בליטה בדרך בנישואיהם כאשר אובחנה כחולה בסרטן השד. לאחר שעברה כריתת שד דו-צדדית ושישה חודשים של כימותרפיה ב-2013, איימי הוכרזה נקייה מסרטן ומאז.

"זה לא משהו שהייתי מאחלת לנישואים של אף אחד", הסבירה אֲנָשִׁים בשנת 2015, והוסיפו שהתיקון המחוספס שלהם נמשך "מספר חודשים".

קישור מקור