הבת של ג'ן ארנולד זואי מבטיחה עונה חדשה

הזוג הקטן כוכב ג'ן ארנולדהבת של זואי הצטרפה אליה לאינסטגרם לייב ביום רביעי, 10 באוגוסט, ואמרה "אני מבטיחה" לחזור לתוכנית לעונה נוספת, למרות שאמה נאלצה להבהיר את דבריה במהירות.

בזמן שג'ן, בת 48, ניסתה לשתף "עדכון" על המעבר של המשפחה לבית עם שישה חדרי שינה, חמישה וחצי חדרי אמבטיה באזור בוסטון, זואי קטעה ואמרה, "נחזור הזוג הקטן, ואל תאמין לאמא. אם אהיה מבוגר, אני מבטיח שאחזור".

ג'ן הגיבה אז, "זואי רוצה לחזור הזוג הקטןאבל כרגע-," לפני שזואי קטעה את דבריו ואמרה, "לא, אנחנו נעשה, אנחנו נעשה."

"לא, אנחנו מקווים שכן," ענתה אמא ​​לשניים, לפני שזואי אמרה, "לא, לא מקווה שכן, אנחנו נעשה."

"הלוואי ויכולתי לגרום לזה לקרות", אמר מנהל התוכנית של תוכנית הסימולטורים של בית החולים לילדים בבוסטון. "לא, אני יכול, אמא," ענתה זואי.

"אתה צריך להתקשר למר. דוד סזלב", אמר הנאונטולוג. "מי זה מר. דוד סזלב?" זואי שאלה, לפני שג'ן הסבירה, "הוא הבעלים של Discovery+ ו-TLC. אתה יכול לומר, 'היי, מר סאזלוב, אני רוצה לחזור הזוג הקטן."

"אני לא מבינה על מה היא מדברת, אז אל תקשיבי לה," אמרה זואי, לפני שג'ן צלצלה, "היא אחראית כפי שכולכם יודעים."

ג'ן סיפרה בעבר בקשר בראיון וידאו בלעדי ממאי 2022 שהסדרה "כנראה לא" הולכת לחזור.

"הרשת די אמרה שהם טובים לעת עתה", אמרה אז. "החוזים שלנו הסתיימו בתחילת המגיפה, ודיברנו על לחזור ולחזור ולהתחיל מחדש."

באדיבות ג'ן ארנולד/אינסטגרם

עם זאת, היא הוסיפה שהיא ובעלה ביל קליין, שחולקים גם את הבן וויל, לא מתנגדים לרעיון של עונה נוספת. "אבל אני חושבת שבאופן כללי, זה תמיד היה, זה תלוי באותו רגע", היא חשפה. "במונחים של לוודא שזו החלטה טובה עבור הילדים."

כוכב ה-TLC לשעבר אמר שוויל וזואי "מתגעגעים לצוות" ושכל ארבעתם נחשבו לאנשים שעבדו על "המשפחה האחרת" שלהם לאחר ש"קשרים די טובים" נוצרו עם "המפיקים הנפלאים" והצוות.

"אנחנו די מתרוצצים, נהנים מהעבודה שלנו, ואני חושבת שאנחנו חוקרים דברים אחרים", אמרה. "כמו שאולי יש הזדמנות לעשות דברים אחרים במדיה שהם שונים מזה הזוג הקטן."

הזוג הקטןששודרה לראשונה ב-2009, רצה במשך 14 עונות לפני הפרק האחרון שלה בספטמבר 2019.

קישור מקור