הבת של כריסטין גוונדלין הופיעה לראשונה בחברה

אהבה צעירה! נשות אחות' קודי בראון ו כריסטין בראוןהבת של גוונדלין הציגה לראשונה את החברה החדשה שלה, ביאטריז קווירוז. כוכב ה-TLC לשעבר הפך לרשמי באינסטגרם עם ביאטריז בזמן שהכריז שהם נהנו מהחופשה הראשונה שלהם כזוג במקום הכי מאושר עלי אדמות.

"בקושי חודשיים לדייטים ויצאנו לטיול הראשון שלנו ביחד לדיסנילנד, ווט ווט", כתבה לה בת ה-20 אינסטגרם פוסט קרוסלה ביום שלישי, 14 ביוני.

לאחר מכן הסבירה גוונדלין את "מסלול הטיול" המלא שלהם בכיתוב הארוך שלה.

"יום 1 – שבע שעות נסיעה לאנהיים, קליפורניה, ולישון במכונית שלי בוולמארט [because] הגז כבר עלה לנו הון תועפות", כתבה. "יום 2 – ממש אין תוכניות בכלל, אז הלכנו לחוף וחיפשנו דברים לעשות, והבנו שזה יוני, אז הלכנו ל-LA Pride! הספונטניות."

האישיות של TLC גילתה אז שהם נסעו לדיסנילנד ביום השלישי שלהם, והצביעו על "כפות הרגליים שלה כבר כואבות אחרי הגאווה, אבל זה היה כל כך שווה את זה". עם זאת, נראה שגם ההרפתקה שלהם בפארק השעשועים באה עם ויכוח, שכן גוונדלין ציינה בשובבות שלהם "היה להם [their] קרב ראשון ב-California Adventure על משחק דמקה אינטנסיבי."

"ואז, פגשתי את לוקי 10/10, איבדתי את דעתי והייתי מאבדת את זה שוב", היא הוסיפה. "ואז, יצאנו מיד לאחר סגירת הפארק, נמנמנו ביציאה ממש מחוץ לאנהיים (מה שמשך את תשומת ליבו של שוטר שנראה כמו @dominiccooper אם קנית אותו מ-Wish, אבל [the] האווירה של השוטר הייתה מגניבה) והגיעה הביתה בסביבות 8 בבוקר"

באדיבות גוונדלין בראון/אינסטגרם

שלושה שבועות לפני כן, גוונדלין שיתפה את התמונות הראשונות שלה עם ביאטריז ב-1 אינסטגרם פוסט קרוסלה אבל לא ציינה שהם יוצאים בכיתוב שלה.

בשנת 2020, גוון שינתה את הביוגרפיה שלה בטוויטר כדי לתאר את עצמה כ"ביסקסואל זועם", לפי רטט מסך. עם זאת, היא ביטלה לזמן קצר את חשבונה לאחר מכן. במאי 2021, גוון רמזה לצאת החוצה על ידי כתיבה טוויטר"כילד, תמיד הייתי טוען, 'אם אני מספיק מבוגר כדי לדעת שאני סטרייט, אז הם מבוגרים מספיק כדי לדעת שהם הומואים', אבל כנראה לא הייתי מספיק מבוגר כדי לדעת שאני' אני מוזר עד 17. אז הבדיחה עליי."

ביאטריז היא במקור מברזיל, לדבריה אינסטגרם ביו, הכולל את דגל המדינה. היא גם מציינת שהיא לומדת באוניברסיטת צפון אריזונה ומתגוררת בקוקונינו, אריזונה, שהוא אותו מחוז כמו פלגסטף שבו יושבים בני הזוג בראון. עם זאת, נראה שהיא שומרת על פרופיל נמוך בכל הנוגע לפרטים האישיים שלה, מכיוון שהיא עדיין לא הציגה את כוכבת הריאליטי בחשבון שלה.

גוונדלין היא האדם השני במשפחתה שיצא, כאחותה הגדולה מריה בראוןשקודי חולק איתו מרי בראוןבחר לעשות זאת ב נשות אחות פרק ששודר בינואר 2017.

"זה תמיד היה שם – זה תמיד היה משהו שדחפתי משם כי פחדתי", אמרה אז מריה, בת 26. "אני חושב שהפחד הכי גדול שלי תמיד היה להיות הומו. אז, לא הרשיתי לעצמי לקבל את זה כי זה לא בסדר. נאמר לי [by members of the church] שזה לא בסדר ושאני אהיה אדם רע".

קודי ומרי, 51, היו בתחילה בהלם.

"זה קצת לא צפוי", אמר קמעונאי אופנת LuLaRoe בפרק. "לא ראיתי את זה מגיע… די מפתיע אותי שהיא מוכרת כל כך הרבה זמן ולא אמרה לנו כלום."

בינתיים, איש העסקים תיאר את הודעתה של מריה כהטלתה "כמו פצצה, ואנחנו כמו, 'אוי'".

עם זאת, קודי ומרי הביעו את הסכמתם לאורח החיים ולבחירות של ילדיהם. כאשר מריה ובן הזוג אודרי קריס היו באמצע ההכנות לחתונה בפרק במרץ 2021, הם חשבו לא להזמין אף אחד לטקס שלהם. עם זאת, קודי ישב עם הוריה של אודרי בסצנה אחת, ועודד אותם להזמין את המשפחות על ידי השוואה לנישואיו הפוליגמיים. בנוסף לנישואיו הרוחניים למרי, קודי נשוי לו מבחינה חוקית ורוחנית רובין בראון ונשוי רוחנית ל ג'נל בראון.

"הייתה לנו חתונה פוליגמית", אמר קודי, בהתייחס לחתונה הרוחנית שלו ב-2010 עם רובין, בן 43, לפני שהם נישאו כחוק ב-2014. "הרבה אנשים שבאמת היו להם בעיה בהתחלה, קצת הקלו בתהליך הזה".קישור מקור