הבת של קיילי ג'נר סטורמי הורסת חדר אמבטיה: תמונה

ילדים יהיו ילדים. קיילי ג'נרבתו הפעוטה, סטורמי וובסטר, השאירה את אמה בהלם לאחר שהרסה את חדר האמבטיה שלה עם צבע.

"הפתעה יפה שהבת שלי עזבה אותי הבוקר", כתבה איל היופי בת ה-25 על תמונה של האסון ששיתפה באמצעות סטורי האינסטגרם שלה ביום שישי, 16 בדצמבר.

הסצנה הייתה כאוטית בתור סטורמי – שמייסדת קיילי קוסמטיקס חולקת עם החבר טרוויס סקוט – נעשתה יצירתית עם צבעי המים שלה. צבע כחול נראה ניתז על הקיר ליד יהירות כשלולית סגולה שנחטפה בקושי מטפטפת על רצפת האריחים. הכיור היה מלא במים צבועים בצבע ונראה היה שבובת תינוק עירום עושה אמבטיה. משטח השיש היה מוכתם בגוונים ורודים, סגולים וכחולים, שכן נראה היה שהילד בן ה-4 התעלם מצנצנת המברשות לצד הבלגן. נראה שסטורמי הגיעה גם למגירת האיפור של אמא שלה כשחומר דמוי שפתון נמרח על המראה.

באדיבות קיילי ג'נר/אינסטגרם

זה נדיר כאשר מעריצים מקבלים הצצה לביתה של קיילי שאינו בתולי, מכיוון שהיא לעתים קרובות משתפת תמונות מתוך אחוזת הולמבי הילס המדהימה שלה.

“בין צילום התוכניות שלהם בבית לאירוח ואירוח מסיבות בבית ו מציגים את החללים שלהם באינסטגרם, הם מוודאים שהבתים שלהם יהיו מושלמים לתמונה בכל עת", אמר בעבר מקורב סגנון חייםמציינת שלסגנון של קיילי "יש קצת יותר יתרון" מאשר לשאר משפחתה המפורסמת.

באשר לחדר השינה של סטורמי, נווה המדבר בנושא ענן מתאים לנסיכה. אמנם נראה שקיילי לא העריכה את "ההפתעה היפה" שבתה השאירה לה בחדר האמבטיה שלה, קרדשיאנס כוכבת גאה בדרך כלל להראות את כישורי האמנות של הילד הבכור שלה.

"האמנית האהובה עליי", אם לשניים כתבה בעבר סיפור אינסטגרם של חדר השינה של בתה, כשהיא מציגה את יצירות המופת של ציור האצבע הממוסגר של סטורמי.

מלבד חדר השינה שלה בבית, קיילי – שגם חולקת בן בן 10 חודשים עם הראפר "SICKO MODE" – חשפה ביוני 2019 שלסטורמי יש גם חדר במשרד שלה Kylie Cosmetics. "קשה לנהל את חיי אמא וחיי העבודה לפעמים, אז בגלל זה הכנתי לה חדר שינה כאן כדי שהיא תוכל להיות איתי ועדיין ליהנות", אמר כוכב הריאליטי בסרטון יוטיוב בזמן. "סטורמי נמצא בכל הפגישות שלי. היא באמת כזו."

קישור מקור