הבת של קים קרדשיאן נורת' משתפת את ההכנה לחג המולד

הבת של קים קרדשיאן נורת' משתפת את ההכנה לחג המולד

להיכנס לרוח חג המולד! קים קרדשיאןהבת הבכורה של צפון מערבמתכוננת לשנה חגיגת חג קרדשיאן-ג'נר עם משקה החתימה שלה. עם זאת, זה נראה המוקטייל היה כישלון גדול.

כוכבת המדיה החברתית המתהווה, בת 9, העלתה סרטון TikTok – בחשבון שהיא חולקת עם אמה – כמה ימים לפני ערב חג המולד, בו היא וחבר שילבו ג'ינג'ר אייל, דובדבנים, מיץ דובדבנים וקרח לכוס. נורת' צילמה את עצמה לוגמת וחלקה אגודל גדול עם הצופים כשהשיר "Santa Baby" התנגן ברקע. נראה שאף אחד לא ילגם מהמשקאות האלה במסיבת החג השנה!

@kimandnorth

♬ סנטה בייבי – Eartha Kitt

בעונת החגים, נורת' הפכה למשפיעה בחג המולד משום שהיא נותנת לעוקבים להסתכל מבפנים על ההכנה לעונת החגים של משפחתה באמצעות TikTok. ימים לפני סרטון המוקטייל, הצעירה הראתה את עצמה מכינה עוגיות זנגביל שלושה קליפים נפרדים. כמובן, מי יכול לשכוח את זה של צפון סיור חדר אפי מסוף נובמבר בו היא הציגה את עץ חג המולד המהמם שנמצא בחדר השינה שלה.

למרות שנדמה שהיו הרבה הכנות לחג המולד בביתה של קים בקליפורניה, נורת' הספיק גם לעשות קונדס עם מייסד סקימס, 42, על ידי "מגלחת" את גבותיה.

"כל כך מצחיק, הגבות המזויפות מסננות", כתבו קים ונורת' א טיק טוק סרטון מה-18 בדצמבר.

בקליפ ניתן לראות את נורת' הולך ברחבי ביתם אוחז בסכין גילוח ורוד. כשקים נראתה ישנה, ​​נורת' שפשפה את סכין הגילוח מעל גבותיה של אמה. "תתעוררי," אמרה נורת' לאמה. כוכבת הריאליטי הביטה בעצמה עם הפילטר והשיבה, "צפון, זה לא מצחיק!"

בעוד קים חולקת שלושה ילדים נוספים – בת שיקגו ובניו סנט ותזמור – עם הבעל לשעבר קניה "יה" ווסטמעריצים זוכים לראות הכי הרבה את מערכת היחסים שלה עם North – הודות לחשבון TikTok המצחיק שלהם.

כאשר משוחחים עם עיתונאי בארי וייס במהלך ראיון בדצמבר 2021, קים אפילו חלקה תובנה לגבי מערכת היחסים שלה עם ילדה הבכור.

"מי מפחיד אותי?" כוכב ההולו הרהר. "התכוונתי לומר פוליטיקאים, אבל הם לא. אולי רק הבת שלי נורת'."

כשזה מגיע למערכת היחסים של נורת' עם שאר משפחתה המפורסמת, סיפר מקור סגנון חיים בדצמבר 2019 שהיא ו קריס ג'נר "יש קשר מאוד מיוחד" אחד עם השני.

"נורת' הוא סופר בוגר ואוהב להיות בקרבת מבוגרים וקריס מקבל כל כך בעיטה מאיך שהם יכולים לנהל 'שיחות של מבוגרים'", אמר אז המקורב. "המשפחה תמיד מתבדחת שקריס הולכת להפוך את נורת' לכוכבת העל הבאה כי היא אוהבת את אור הזרקורים!"

קישור מקור