'הגבעות' אודרינה פאטרידג' היסטוריית היכרויות: חברים, אקסים

'הגבעות' אודרינה פאטרידג' היסטוריית היכרויות: חברים, אקסים

העבר של אודרינה. מעריצים של הגבעות צפה אודרינה פאטרידג' לעבור עליות ומורדות בחייה הרומנטיים בתוכנית MTV.

מערכת היחסים הסלעית של כוכב הריאליטי עם ג'סטין בובי ברשיה תועד רבות בתקופתם בתוכנית, שהתנהלה מ-2006 עד 2010. האקסים אינם עוד אייטם, אם כי נראה היה שהם ביחסים טובים כאשר שניהם כיכבו ב- הגבעות: התחלות חדשות מ-2019 עד 2021.

בספר זיכרונותיה משנת 2022, אפשרויות: אל הגבעות ושוב חזרה, אודרינה הרהרה בפגישה עם ג'סטין לפני שהם צילמו את תוכנית הריאליטי ביחד. היא חשפה שדרכיהם הצטלבו לראשונה "כשג'סטין היה מוזיקאי שאפתן ומעצב שיער, ואני עבדתי כפקידת קבלה באולפני קיחוטה".

"עד היום, מעולם לא היה לי את אותו ניצוץ עם אף אחד אחר", כתבה אמו של אחד.

עם זאת, אודרינה טענה שמערכת היחסים שלהם החלה להשתנות כשהחל להופיע הגבעות.

"נלכדנו בהפקה של הכל, כמו שהפכנו אותנו באופן מלאכותי לצלם סצנות מסוימות, דחינו אותנו וההפקה לחלוק רגע רומנטי או להתווכח על בעיה ספציפית", הודתה.

אודרינה גם פתחה על פלרטוטים שלא נתפסו במצלמה. בספר היא פירטה מפגשים עם כוכבים כולל לאונרדו דיקפריו ו פָּמַלִיָה אלום קווין קונולי.

היא כתבה שקווין נראה "גבר של נשים וסופר פלרטטנית", והודתה שהיא "לא התעניינה" בהתקדמות שלו.

בינתיים, ה רוקדים עם כוכבים אלום טען את כַּבִּיר השחקן ביקש את מספר הטלפון שלה במהלך טיול בלאס וגאס.

"ליאו היה מאוד פרטי, ועם הצילומים המתמידים עבור הגבעות ותשומת הלב של הפפראצי, זה פשוט הרגיש קשה מכדי לגרום למשהו לעבוד", היא כתבה על הפלירט קצר המועד שלהם.

פלירטוט נוסף בו נגעה בספר הזיכרונות היה איתה הגבעות costar ברודי ג'נר. היא אמרה שיש להם ידידות "יפה ובלתי צפויה", וציינה שהזוג עשוי אפילו להתחבר בעתיד. "אי אפשר לדעת מה יקרה", כתבה. "כמו שאדם חכם אמר פעם, 'האמת והזמן אומרים הכל'."

המשיכו לגלול כדי לראות עם מי יצאה אודרינה במהלך השנים.

קישור מקור