הגירושין של דיבן וג'יהון הסתיימו

זה רשמי. ארוס 90 יום: הדרך אחרת כוכבים דיבן קליג ו ג'יהון לי סיימו את גירושיהם.

"אחרי קרב של כמעט שנתיים. אני גרוש רשמית. לא יכולתי להיות מאושרת יותר", אישרה אם לשלושה, בת 26, באמצעות אינסטגרם ביום שני, 23 במאי. "המסע הזה היה מאוד קשה ומייגע".

באדיבות Deavan Clegg/Instagram

בוגר TLC פירט דרך משפטית מייגעת, "לאחר שהאקס שלי פיטר את עורך הדין שלו, הוא מעולם לא הגיע לבית המשפט ולא לקח ביקורים. אחרי כמעט שנה של שופט שדחה והארכת תאריכים של האקס שלי להגיב, סוף סוף הגענו לבית המשפט".

לאחר שחשפה שהיא זכתה למשמורת בלעדית ופיזית מלאה על בנם, טאאיאנג, בן 3, הוסיפה דיבן, "סוף סוף אני יכול לדבר על החוויה שלי ועל הגיהנום שעברנו כמשפחה. אני מתכנן לפרסם סרטון בקרוב."

ג'יהון לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

ה ארוס בן 90 יום בוגרים אישרו את הפיצול שלהם באוגוסט 2020 בעוד קו העלילה שלהם בעונה 2 של ארוס 90 יום: הדרך אחרת עדיין התנגן בטלוויזיה. מאוחר יותר אישרה דיבן שהיא חזרה לאמריקה מביתם לשעבר של בני הזוג בדרום קוריאה עם בנם ובתה, דרסילה, בת 5, ממערכת יחסים קודמת.

זמן קצר לאחר הפיצול ביניהם, בקשר אישר שדיבן המשיך הלאה עם חבר חדש, שחקן שאפתן, פארק כריסטופר "טופר"., באוגוסט 2020. Deavan אישרה מאוחר יותר בספטמבר 2020 שהיא הגישה תביעת גירושין מג'יהון.

בקשר דיווח בעבר בדצמבר 2020 שג'יהון לא "הגיע" לדיבן במשך "חודשים" במהלך הגירושים שלהם. המקור סיפר בקשר אך ורק בזמנו, "הדברים מאוד מבולגנים עם הגירושים כרגע. המסמכים הוגשו, אבל ג'יהון נמצא כעת במנוסה מניסיון להגיש להם".

ג'יהון הגן על הנימוקים שלו לחסימת האקסית שלו דרך הסטוריז באינסטגרם שלו בנובמבר 2020, והודה שהוא "מתבייש" לראות את עצמו בתוכנית.

כמו כן נגע בחבר החדש של דיבן, היליד הדרום קוריאני הוסיף, "להיות לבד זה כל כך כואב. אני כל כך מתגעגע לטאיאנג ואני רוצה לחבק אותו. הרגשתי שבורה בלי טייאנג אחרי שלא הייתי ביחד במשך שנה. אבל עכשיו גבר אחר מעמיד פנים שהוא אביו של טאיאנג ובעלה של אשתי. על הנייר, דיבן ואני עדיין נשואים".

דיבן הודיעה במאי 2022 שהיא מצפה לילדה הראשון עם כריסטופר. "אנו שמחים לבשר כי בייבי פארק יגיע בסתיו 2022 [baby emoji]", הכריז איש הטלוויזיה באמצעות אינסטגרם. בני הזוג אמורים לקבל את פניהם של ילדם הראשון כמעט שנה לאחר שכוכב הריאליטי והשחקן סבלו מהפלה.

קישור מקור