הוא 1000 ליברות אמיתי, מזויף או תסריט של אחיות? רמזים

דרמה אמיתית? 1000 ליברות אחיות היא אחת מתוכניות הריאליטי הפופולריות ביותר ב-TLC; עם זאת, מעריצים תהו זמן רב אם התוכנית – בכיכובם של אחים איימי הלטרמן (לבית סלטון) ו תמי סלטון – אמיתי או תסריטאי. המשך לקרוא לתיאוריות, רמזים ופרטים אודות 1000 ליברות אחיות לקראת הבכורה של עונה 4.

הוא 1000 ליברות אמיתי או תסריטאי של אחיות?

בזמן 1000 ליברות אחיות היא תוכנית ריאליטי עם אנשים אמיתיים, חלקים מהתוכנית נראים מבוימים, כמו כמעט כל תוכניות הריאליטי באוויר. כפי ש משתמש Reddit אחד נטען, "הם מקימים קווי עלילה ומעודדים את חברי הקאסט להתנהג בצורה מסוימת. יש גם הרבה רגעים ללא תסריט".

אחר טען, "כלומר, הם אנשים אמיתיים אבל ברור שהם המפיקים מושכים בחוטים כדי לנסות לשמור על התוכנית מעניינת", בעוד משתמש נפרד של Reddit הוסיף, "בכל פעם שאתה רואה אותם הולכים לכל מקום, או רופא מגיע אליהם הביתה, או משהו כזה, הכל תואם מראש. תחשוב על זה, הכל. האנשים האלה עברו מיקרופון ויש להם מצלמות מוכנות לעבודה. זה לא קורה מתוך גחמה".

בנוסף, גם תמי וגם איימי תיעדו את שלהם מסעות לירידה במשקל ב-YouTube לפני שעונה 1 של התוכנית עלתה בבכורה TLC בינואר 2020, כלומר הסדרה מגובה במידה מסוימת ברמת אותנטיות.

בסרטון TikTok שנמחק מאז שפורסם ביולי 2021, תמי חשפה שהיא ואיימי היו אמורים להופיע במקור ב-TLC's משפחה מאת הטוןששודרה ברשת במשך שתי עונות מ-2018 עד 2019.

"בהתחלה, היינו אמורים להיות בתוכנית הזאת, אבל אז TLC וכל המפיקים וכולם ב-TLC צפו בסרטוני YouTube שלנו והם אהבו איך איימי ואני מתקשרים אחד עם השני, אתה יודע, איך אנחנו מתבדחים, איך אמיתי שאנחנו אחד עם השני," היא אמרה דרך שליף. "אנחנו מספרים אחד לשני איך זה, זה וזה, ואנחנו לא מפחדים להיות עצמנו וגמרנו עם הופעה משלנו. במשך הזמן הארוך ביותר, אפילו לא היה לנו שם להופעה שלנו, אבל עכשיו יש לנו".

TLC לא הגיבה מיד בקשרבקשתו של תגובה.

TLC

'1000-לב. של אחיות: כמה משלמים לתמי, איימי סלטון לפרק?

אם כי לא איימי ולא תמי חשפו כמה הם מרוויחים לכל פרק של התוכנית, שלהם נראה שפוטנציאל ההשתכרות דומה לכוכבי TLC ו/או אישי ריאליטי אחרים.

"עבור הרכבי הדוקו האלה, במיוחד אם הם אף אחד, לפרק זה נע בין קצה נמוך, כמו $1,500 לפרק, ל$3,000 בקצה הגבוה," Business Insider דווח בעבר. "ואז אחרי שלוש שנים של הצלחה, זה יכול לעלות עד 7,000 עד 10,000 דולר לפרק. לאחר מכן, אתה מתחיל לעבור ל- קרדשיאן רָמָה."

בראיון בפברואר 2022 עם השמשאיימי נגעה בקצרה כיצד היא מרוויחה כסף ומה העבודה שלה, ואמרה לרשת, "אני לא יכולה לדבר על כמה משלמים לי, אבל זו העבודה העיקרית שלי – ולפרסם סרטונים ביוטיוב."

'1000-לב. תאריך בכורה של עונה 4 של האחיות

1000 ליברות אחיות רָצוֹן לחזור ל-TLC לעונתה הרביעית ביום שלישי, 17 בינואר, 2023, בשעה 21:00 ET/PT.

קישור מקור