הולי מדיסון 'לא הרגישה מוגנת' מאת יו הפנר, פלייבוי

הולי מדיסון "בהחלט לא הרגיש מוגן מפני סיפורים שליליים" בזמן מערכת יחסים עם פלייבוי מייסד יו הפנרהיא מספרת באופן בלעדי בקשר.

למרות ש"אפילו לא היו מדיה חברתית" בזמנו, "היו הרבה דיבורים ובריונות באינטרנט כמו שאנחנו רואים היום עם כל כך הרבה דברים", בנות ליד אלום, 43, מספרת כי איל המגזין המנוח העלים עין מהשנאה שהופנתה כלפיה, כמו גם כלפי חברותיו האחרות, כולל ברידג'ט מרקורד ו קנדה ווילקינסון.

"אם מישהו היה יוצא החוצה, כמו אם להף הייתה חברה לשעבר שתצא ותדבר זבל עלי או על כל אחד אחר שהיה שם באותו זמן, אתה יודע, הוא אף פעם לא עמד לנו או משהו כזה", היא מספר בקשרוהוסיף, "זה היה בדיוק כמו נזק נלווה למרבה הצער."

דרך ה "בנות שלב הבאפודקאסט המארח טוען כי יו – שמת בספטמבר 2017 בגיל 91 – לא הצליח להגן על הנשים מפני שליליות, הולי עוד מספרת בקשר שלברידג'ט, 49, ולקנדרה, 37, "היה יותר קל". אחוזת פלייבויוציינה שהיו "הרבה דרכים" שבה איבדה חירויות בזמן שכיהנה החברה הראשית של יו מ-2001 עד 2008.

"הייתי צריך לחלוק חדר עם Hef. הייתה לי אפס פרטיות, אפס חופש", המנחה והמפיק בפועל של תעודות זהות רצח פלייבוי, ששודר לראשונה ב-23 בינואר, מסביר. "לא שלא היו להם את הקשיים שלהם, הם בהחלט היו, אבל זה היה הרבה יותר קל".

Shutterstock

היא ממשיכה, "ברידג'ט יכולה להיות חברים בחדר שלה – נשים אחרות שגרו שם, נשים אחרות שהיו חברות למשחק – ולבלות את לילות השינה הקטנים שלהן ולהנות וללכת הביתה ולבקר את משפחותיהן. לקנדרה היו דברים שהיא עשתה, ופשוט לא היה לי את החופש הזה, אז זה היה הרבה יותר קשה".

גם יליד אורגון מספר בקשר שככל שהיא בילתה יותר זמן עם מפרסם המגזין השנוי במחלוקת, היא החלה לראות "צד אפל יותר" שלו, וציינה שיש "סטנדרט כפול" כשזה הגיע לחברות שלו – ש"צפו להיות מונוגמיים רק איתו".

נזכר ש"הרבה נשים" שגר באחוזת פלייבוי בזמנו היו "חברים סודיים בצד שהם היו רואים במהלך היום", ה במחילת הארנב המחברת מסבירה שהיא נשארה מחויבת ליו לאורך שבע שנות מערכת היחסים שלהם.

"מעולם לא היה לי מישהו בצד", היא אומרת. "לברידג'ט אף פעם לא היה אף אחד בצד, אבל אני חושב שכמעט כל השאר כן."

מוות על ידי תהילה בכורה ביום שני, 23 בינואר, בשעה 21:00 ET, ולאחר מכן רציחות הפלייבוי בשעה 22:00 ET. שתי הסדרות ישודרו באותו יום ב-Discovery+.

קישור מקור