הופעות בטלוויזיה של כוכבי '90 יום ארוס' לפני התוכנית

הופעות בטלוויזיה של כוכבי '90 יום ארוס' לפני התוכנית

לא חדש בזה! בזמן ארוס בן 90 יום כוכבים מופיעים בסדרה המצליחה וארוכת השנים הודות לתחומי האהבה הבינלאומיים שלהם, עבור חלקם, זו לא התביעה הראשונה שלהם לתהילה. תוכנית הריאליטי נועדה לתעד זוגות בזמן שהם מנווטים בתהליך הוויזה של K-1, אבל לחלק מהצוות כבר היו קרדיטים בטלוויזיה בשמותיהם לפני הופעת הבכורה שלהם ב-TLC.

לדוגמה, לפני הופעת הבכורה שלה בעונה 5 עם ילידת הרפובליקה הדומיניקנית לואיס מנדז, מולי הופקינס כיכב ב-Lifetime's דיוות כפולות לצד חברתה הטובה ושותפה לעסקים, סינתיה ריצ'רדס. הסדרה רצה במשך שתי עונות ותיארה את הפעילות היומיומית של בוטיק ההלבשה התחתונה המצליח שלהם, המבוסס בג'ורג'יה, LiviRae Lingerie.

בינתיים, עונה 8 מככבת יארה זאיה יש לה גם כמה הופעות בטלוויזיה לפני שהצטרפה לזכיינית. לפני שהצטרף לג'ובי בלואיזיאנה מולדתו, יארה הופיעה בתקשורת האוקראינית כשהייתה בת 19.

בזמן שהיא הופיעה בתוכניות טלוויזיה שונות, הופעתה השנויה במחלוקת של יארה אופנה לאנשים צץ מחדש באינטרנט זמן לא רב לאחר הופעת הבכורה שלהם בעונה 8 בדצמבר 2020.

"שמי יראסלבה, אני בת 19. אני נערת מסיבות גדולה ואני מאוד אוהבת מועדוני לילה. אני גם אוהב גברים עשירים, רצוי זרים", אמרה יארה צעירה בולטת למצלמות בראיון מסוג וידוי. "קשה לי מאוד להאמין באהבה, אבל למעשה, מסתבר שזו רק סימפטיה לאדם".

ג'פרי פאשל נקרא גם על ידי מעריצים במהלך עונה 4 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. יליד קנטאקי הצית דרמה במשולש אהבה עם וריה מלינה ו מרי וואלאסאולם לאחר שלו פועל בעבר נחשף, המעריצים לא קנו את הדרמה.

הרבה זמן ארוס בן 90 יום הצופים קראו את הזיכיון על כך שהתרחקו מהמטרה הראשונית של התוכנית של קשרי אהבה אמיתיים ובמקום זאת בחרו לשדר סצנות מלאות דרמה תסריטאית. עם חברי צוות השחקנים, בעקבות הופעתם בסדרה ארוכת השנים, רובם יזכו לרוב להצלחה כספית בפלטפורמות כמו Cameo ו-OnlyFans לאחר שצברו עוקבים גדולים באינטרנט ופנו להשפעה על מדיה חברתית.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות איזה ארוס בן 90 יום כוכבים הופיעו בעבר בתוכניות טלוויזיה אחרות לפני הופעת הבכורה שלהם ב-TLC.

קישור מקור