הוריה של מירנדה למברט, האח לוק: פרטי המשפחה

מירנדה למברט היא אולי אחת מזמרות הקאנטרי הידועות ביותר כיום בביז, אבל מה אנחנו יודעים על המשפחה שלה? המשיכו לקרוא כדי לגלות פרטים על הוריה של זמרת "אם הייתי קאובוי", בין אם יש לה אחים או לא ועוד.

מי הם הוריה של מירנדה למברט?

מירנדה היא בתו של בוורלי ו ריצ'רד למברט. בני הזוג, שהולכים לצד בוב וריק, בהתאמה, למעשה, זוכים לזמרת הקאנטרי שהצילה את נישואיהם – עוד לפני שהיא נולדה!

תוך כדי הופעה בפרק של מהעריסה לבמה – מופע בהנחיית סולן פו פייטרס דייב גרוהל ואמא שלו, וירג'יניה גרוהלשבו הזוג בוחן את מערכות היחסים בין אמהות למוזיקאים – Bev פתחה על כך שעברה תקופה סוערת בנישואיה שלה ושל ריק בימים הראשונים, וחשפה כי בני הזוג היו אמורים להתגרש רק ארבע שנים לאחר שקשרו את הקשר.

במהלך הליך הגירושין בדאלאס בפברואר 1983, ביקש בוב שריק יישאר איתה. "בערך ארבעה חודשים לאחר מכן, הוא קיבל שיחת טלפון והשתנה בלב", נזכר בוב שסיפר לריק שהיא בהריון.

"אז, כך מירנדה הצילה את הנישואים שלי," היא המשיכה. "כנראה שלעולם לא היינו מתראים שוב."

מה עושים הוריה של מירנדה למברט למחייתם?

בוב וריק הם חוקרים פרטיים בדימוס, כך נחשפה זמרת "הלב השבור של מאמא" במהלך ראיון ב-2016 עם האפוטרופוס.

"הם עשו הרבה תיקי גירושין, הרבה תיקי בגידות – השיחות שלנו בארוחת הערב לא היו רגילות מדי", היא אמרה לרשת. “הורי נשואים 35 שנה; הייתי בטוח ומוגן, אבל אני שמח שיכולתי לראות ולשמוע יותר מציאות מזה. אנשים אמרו, 'המשפחה שלך היא משפחה טובה ומוצקה', אבל הבאנו את כל הכאב".

האם למירנדה למברט יש אחים?

ה"משהו הרע" לזמר יש אח אחדאח צעיר בשם לוק למברטשמלאו לו 34 בספטמבר 2022.

Broadimage/Shutterstock

מיהו אחיה של מירנדה למברט?

לוק למברט הוא האח היחיד של סופרסטאר הקאנטרי. לפי הביוגרפיה שלו באינסטגרם, הוא טכנאי מושבע, חובב ירקות וחובב שמפניה. למרות שנראה שללוק אין ילדים, הוא ובעלה מארק אלנדה – המתגוררים באוסטין, טקסס – הם אבות כלבים לשני גורים חמודים, מישון וגריפין, שניהם הם התלבשו כמו וויין וגארט מ העולם של וויין לקראת ליל כל הקדושים בשנת 2021.

זה לא סוד שלמירנדה ולוק יש קשר הדוק, שכן צמד האחים והאחיות מופיעים לעתים קרובות זה בדפי האינסטגרם של זה ואף שיתפו פעולה בפרויקטים יחד, כולל קליפ על השיר שלה, "Tequila Does (Telemitry Remix)".

"כמה תמונות מאחורי הקלעים. זה היה כל כך כיף להיות בסרטון הזה עם המשפחה והחברים הכי טובים שלי! תודה @mirandalambert על ההזדמנות. גאה להיות חלק מזה! 🥃🕺🏻🤠🦩🏳️‍🌈🏳️‍⚧," לוק כתב את הקרוסלה של תמונות מצילום הווידאו באותו זמן.

לכבוד יום ההולדת של לוק בשנה שעברה, זמרת "Bluebird". כתב מחווה מתוקה לצד תמונה מקסימה של שניהם כשלוק היה רק ​​בן ימים.

"איך זה התחיל 👉איך זה הולך…". היא כתבה. "יום הולדת שמח מותק אחי! @lukelambert אוהב אותך כל כך. 💙🌈🍻🐶🎂#33."

מיהו בעלה של מירנדה למברט?

בעלה של מירנדה הוא ברנדן מקלוליןאותו פגשה בזמן שעבד באבטחה באחד הקונצרטים שלה.

זוכה הגראמי נחשף ברשתות החברתיות שהזוג קשרו בחשאי את הקשר רק יומיים לאחר יום האהבה בשנת 2019, וכתבו, "לכבוד יום האהבה, רציתי לחלוק כמה חדשות. פגשתי את אהבת חיי. ונתקפנו! הלב שלי מלא. תודה לך ברנדן מקלופלין שאהבת אותי בשבילי. ❤️#האחד."קישור מקור