הורים טרוויס וג'ייסון קלסה: מדריך משפחתי לסופרבול

צריך לא מעט אמא ואבא כדי לייצר לא אחד אלא שני כוכבי-על ב-NFL. טייט אנד של קנזס סיטי צ'יפס טרוויס קלסה ומרכז פילדלפיה איגלס ג'ייסון קלסה יגיעו ראש בראש בסופרבול LVII, מה שמציין את הפעם הראשונה שבה אחים יתנגדו זה לזה במשחק הגדול ביותר של ה-NFL. ההורים שלהם, דונה ו אד קלסהעשו כל כך הרבה כדי לעזור להביא את בניהם לרמה הזו, אז המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על ההורים המדהימים של טראוויס וג'ייסון.

איפה דונה ואד גידלו את טראוויס וג'ייסון?

בני הזוג תמכו באהבתם של בניהם לכדורגל, שכן שני הבנים שיחקו בספורט בבית הספר התיכון קליבלנד הייטס באוהיו. ג'ייסון היה הראשון שנולד, שנכנס לעולם הלאה 5 בנובמבר 1987, כאשר המשפחה התגוררה בגרינוויל, צפון קרוליינה. עד שדונה ילדה את טראוויס הלאה 5 באוקטובר 1989, המשפחה התגוררה בפרבר קליבלנד, שם עבד אד כנציג מכירות בתעשיית הפלדה. כל האחים המשיכו לשחק פוטבול בקולג' עבור אוניברסיטת סינסינטי לפני שנבחרו ל-NFL.

איך דונה ואד קלסה תמכו בקריירת הכדורגל של בניהם?

דונה נודעה כסופר-אמא ב-NFL בזכות מסירותה לצפות בשני בניה משחקים באופן אישי. ב-16 בינואר 2022, ג'ייסון וטרוויס שיחקו במשחקי NFL Wild Card בשני הצדדים של המדינה. דונה התחילה את אחר הצהריים בצפייה במשחק הפלייאוף של ג'ייסון נגד טמפה ביי בוקנירס בפלורידה, ואז עלתה על מטוס לקנזס סיטי, שם צפתה בטרוויס והצ'יפס מורידים את פיטסבורג סטילרס במשחק הערב. זה בסך הכל 1,200 מייל ביום אחד!

גם דונה וגם אד ראו את בניהם זוכים בסופרבול באופן אישי. הם היו ביציע במיניאפוליס, מינסוטה, לסופרבול LII כשג'ייסון והאיגלס כבשו מהפך גדול על הניו אינגלנד פטריוטס בשנת 2018. ההורים חובבי הכדורגל נכחו גם במיאמי שנתיים לאחר מכן כשטראוויס והצ'יפס ניצחו. סן פרנסיסקו 49ers בסופרבול LIV.

אד זורגה/AP/Shutterstock

לאיזה בן אד ודונה קלסה שורשים בסופרבול LVII?

אמא שלהם לא בוחרת צד. במהלך 1 בפברואר 2023, הופעה ב-NBC היום, דונה אמרה שהיא תעודד על "העבירה" ו"בכל פעם שלמישהו יש כדור". היא הוסיפה, "שני בסיסי המעריצים מדהימים לחלוטין; פשוט תן את כל מה שיש להם ביום המשחק".

עם זאת, אחד מבניה חושב שהיא עשויה לשחק פייבוריטים. "אני חושב שג'ייסון יגיד שאני הולך להרוס את התינוק של המשפחה, שהוא טרוויס, ואני כל הזמן מנסה להגיד לו, 'לא, נתת לי נכדים'. אז נשאיר את זה ככה," התבדחה דונה.

ג'ייסון ואשתו קיילי יש שתי בנות. וויאט אליזבת נולדה ב-2 באוקטובר 2019, ואילו אליוט ריי הגיעה במרץ 2021. קיילי תהיה בשבוע 38 להריונה עם בתם השלישית של בני הזוג ב-12 בפברואר, כאשר הסופרבול יתקיים בגלנדייל, אריזונה. היא שווה מביאה את הרופא המיילד שלה למשחק למקרה שהיא תיכנס לצירים ביציע בזמן שבעלה נאבק בשטח.

אד ודונה הופיעו על האחים "גבהים חדשים" פודקאסט ב-6 בפברואר, וטרוויס שאל את אביו עם מי מבניו הוא מתכנן לדבר ראשון אחרי שהמשחק יסתיים. "כנראה המפסיד… מישהו ירגיש די עלוב ואני רוצה להיות איתו – בהתחלה," ענה אד. אבל אמא שלהם תכננה להיות עם בן אחד, לנצח או להפסיד.

"אני אהיה על המגרש בשבילך, טרוויס. לג'ייסון תהיה משפחתו על המגרש. אז, לא, אני לא אהיה על המגרש בשביל ג'ייסון", אמרה דונה.

קישור מקור