הזוג הקטן ג'ן ארנולד, ביל קליין בוסטון בית: תמונות

הזוג הקטן ג'ן ארנולד, ביל קליין בוסטון בית: תמונות

בנוי בהתאמה אישית. ה זוג קטן כוכבים ג'ן ארנולד ובעל ביל קליין העבירו את משפחתם מפלורידה לבוסטון ובילו חודשים בבניית ביתם החדש שיתאים לצרכיהם.

"היו לי הרבה בקשות להראות יותר מהפנים של הבית שלנו," שיתפה ג'ן באמצעות אינסטגרם באוקטובר לצד מונטאז' של תמונות מביתם המדהים במסצ'וסטס. "תמיד אהבתי עיצוב פנים, אבל אף פעם לא התלבטתי כל כך לגבי קישוט כמו שהגעתי לבית החדש שלנו בנאטיק, [Massachusetts]. אני מאמצת את המעבר שלנו ל [New England]."

כוכבי HGTV ג'ונתן נייט ו קריסטינה קרסטין עזר לזוג למצוא ולקשט את משכנם החדש בפרק באוקטובר 2022 של מתקן חווה.

"אני אוהב את המראה של בית ישן, לוח חרוזים של כל דבר. תחושה חמימה, כמו נעימה. אני לא יודע אם זו דרך לתאר מבנה", סיפרה ג'ן לג'ונתן על מה שהיא מחפשת בבית. "הרבה מימדים, פסגות וגובה. אתה מכיר מרפסות וחלל חיצוני, כל זה".

נראה שג'ונתן גרם לזה לקרות כשהצמד התיישבו באחוזה של 2.139 מיליון דולר השוכנת על אדמה של דונם מחוץ לבוסטון.

ג'ן וביל – הסובלים מדלקת פרקים המשפיעה על "אורך החיים של הירכיים, הברכיים והקרסוליים" – פתחו בעבר בקשר על תקוותיהם לבית החדש, ואמרו שהם מחפשים בנייה חדשה כדי שיוכלו "או לעשות את זה קומה אחת או לבנות בה מעלית". עם זאת, ג'ן ציינה שזו הייתה שאלה "ממש קשה" בהיות שבוסטון היא עיר עתיקה כל כך.

ה זוג ריאליטי רכש בסופו של דבר בית ש"כבר היו לו תוכניות להיות שתי קומות פלוס מרתף", עם שישה חדרי שינה וחמישה וחצי חדרי רחצה באוגוסט, בקשר אושר בזמנו.

בעוד שבבית כבר היו אמורים להיות מזווה, חדר בוץ ומטבח חיצוני ואח, זוג ה-TLC החליט על שינויים שיתאימו יותר לצרכיהם.

"אני אוהבת את מתלה היין כי הוא זז ולכן, אני אף פעם לא צריכה לדאוג להושיט יד גבוה כדי להשיג יין, וגם בעלי לא," שיתפה ג'ן באמצעותה סטורי באינסטגרם ב-3 בדצמבר על סרטון של מרתף היין המדהים שלה עם סגירת זכוכית.

"עיצוב נגיש הוא עיצוב יפהפה", כתב הניאונטולוג תמונה של המטבח החדיש שלהם לכבוד היום הבינלאומי של אנשים עם מוגבלות. "פתרונות עיצוב חדשניים, נגישים ואוניברסליים יכולים לתעדף צורה ותפקוד, ולהיות אסתטיים בו זמנית."

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של ביתם של ג'ן וביל במסצ'וסטס.קישור מקור