החברים לשעבר של כוכבי 'אמא מתבגרת': תמונות של אז ועכשיו

מעריצי ה אמא מתבגרת זכיינית ראתה את חלקם ההוגן בתחומי האהבה נכנסים ויוצאים מחייהן של הנשים מאז עלתה הסדרה לראשונה ב-MTV בדצמבר 2009. מכל האמהות הצעירות, רק ארבע מחברות השחקנים הנוכחיות עדיין נמצאות במערכת יחסים עם אבות ילדיהן. – אמא נוער OG'ס קטלין בלטיירה (לבית לואל) ו מקנזי מקי (לבית דוטהיט), בתוספת שתי אמהות מ אמא מתבגרת 2 אשר לוהקו במקור אמא מתבגרת: צעירה ובהריון, ג'ייד קלינ ו אשלי ג'ונס.

לאחר הופעת הבכורה שלהם בעונה 1 של MTV 16 & בהריון ביולי 2009, קטלין התחתנה טיילר בלטיירה באוגוסט 2015. ילידי מישיגן המשיכו לקבל את פני שלוש בנות נוספות מאז לידת בנם הראשון, קרלי, שאותה הניחו לאימוץ כהורים בגיל ההתבגרות.

למרות שנאלצו לנשק כמה צפרדעים בדרך, כמה מהאמהות הצליחו למצוא את הנסיך הצ'ארמינג שלהן. לאחר מערכת יחסים ארוכה וסוערת עם אביה של בתה הבכורה, אדם לינד, צ'לסי הוסקה סוף סוף מצאה את ההתאמה המושלמת שלה קול דבור לאחר מפגש בתחנת דלק. ילידי דרום דקוטה התחתנו באוקטובר 2016, לפני שקיבלו את פניהם של שלושה ילדים נוספים יחד ובנו את בית חלומותיהם. למרות שמאז עזבו את הזיכיון, משפחת דבור אמורה לחזור לטלוויזיה הריאליטי לאחר שהנחתה את תוכנית שיפוץ הבית שלהם ב-HGTV בשם בית חווה נהדר.

כמו צ'לסי, אמא לשלושה Maci Bookout מצאה את בחור החלומות שלה, טיילור מקינילאחר שסיימה את זה עם אהובת התיכון ואבי בנה הבכור, ריאן אדוארדס. בנוסף לבנטלי, Maci חולקת את הבת ג'ייד והבן מאבריק עם בעלה.

עם זאת, לא לכל אמא מתבגרת הייתה כל כך מזל מאוהבת. בין אם זה ג'נל אוונסמערכות יחסים דרמטיות עם הבעל לשעבר קורטלנד רוג'רס וארוס לשעבר נתן גריפית'או קיילין לוריחיי האהבה המורכבים של, מהפרידה עם אביו של בנה הבכור, ג'ו ריברהלגירושים המבולגנים שלה עם בעלה לשעבר ג'ווי מרוקיןלה הלוך ושוב עם האקס כריס לופזקשה לעמוד בקצב של הבנות האלה.

מקורי סימס ועד קורטלנד רוג'רס, גלול מטה כדי לקבל עדכון היכן אמא מתבגרת האקסים הם היום!

קישור מקור