החבר לשעבר של קאמי קרופורד גורדון דילארד: למה הם נפרדו

לא נועד להיות! שפמנון כוכב קאמי קרופורד נראה מאוהב בטירוף גורדון דילארד במהלך מערכת היחסים שלהם. עם זאת, הרומן לא היה אמור להיות והם נפרדו ב-2022. המשיכו לגלול כדי ללמוד על האקס של קאמי, מערכת היחסים שלהם ומדוע הם נפרדו.

למה קאמי קרופורד וגורדון דילארד נפרדו?

האישיות והמנהל של MTV עזבו את זה בתחילת 2022.

"הפרידה הזו הייתה הקשה ביותר – אני חושבת שזה היה כנראה הדבר השני הכי קשה שנאלצתי לעבור בכל חיי", הודתה קאמי כשהופיעה בפרק בפברואר 2022 של "אוהבים וחברים עם שאן בודרם"פודקאסט. "לצדקתי חשבתי שאני אצטרך להתאשפז. השתגעתי".

היא המשיכה, "אתה צריך לבטל ולבטל את הלמידה ולא לחשוב ולא לפנטז על הדברים שהחיים שלך היו אמורים להיות עם האדם הזה."

קמי הסבירה אז שהפיצול שלהם נגרם מכך ששניהם השתנו במהלך השנים. "שנינו הסכמנו שיש לנו שינוי כוח במערכת היחסים שלנו", היא המשיכה והוסיפה שהם הבינו שהם כבר לא "נכונים" אחד לשני.

מה עושה גורדון דילארד לשעבר של קאמי קרופורד לפרנסתו?

גורדון עובד כמנהל מוזיקה של כמה מהכוכבים הגדולים בעסק. לפי הביוגרפיה שלו באינסטגרם, הוא מנהל כרגע דוג'ה חתול, ארין ריי, אמיר אובה ו אַבִּירִי. בפרופיל הלינקדאין שלו נכתב כי יש לו "ניסיון רב בחברת תקליטים גדולה, רשת טלוויזיה, ופיתוח הקריירה של אמני מוזיקה, מפיקים וכישרונות חדשים".

בספטמבר 2022, גורדון הצטרף ל- Capitol Music Group כסגן נשיא בכיר של A&R ופיתוח אמנים.

הוא גם עבד כדובר מוטיבציה מאז 2016. הוא מקווה להשתמש בידע שלו כדי "להניע בני נוער לעשות טוב ולהשאיר טוב מאחור לאדם שבא אחריו".

כמה זמן יצאו קאמי קרופורד וגורדון דילארד?

קאמי וגורדון החלו לצאת בשנת 2016 ולעתים קרובות חלקו הצצות למערכת היחסים שלהם ברשתות החברתיות.

היא חשפה שהיא ומנהל המוזיקה "עדיין חזקים" במהלך ראיון בלעדי עם בקשר בשנת 2020. "אנחנו ביחד כמעט ארבע שנים", אמרה אז. "ויש לנו עוד שיחות על העתיד על טבעות, על חתונות, על קניית בית. וכאילו, זה סוף סוף כאילו הסחות הדעת נעלמו ופשוט יש לנו שיחות בחיים האמיתיים, וזה נחמד".

סטיבן לאבקין/שטרסטוק

היא הוסיפה כי בני הזוג פגעו במערכת היחסים שלהם כשהם בהסגר בתוך מגיפת COVID-19. עם זאת, נראה היה שהריב בין אוהביהם היה טוב לקשר ביניהם. "אני חושב שבעצם עכשיו אנחנו חזקים יותר מתמיד, כי נקלענו לכל כך הרבה ויכוחים, ההסגר הזה וכדומה נפרדו ואז חזרו להיות ביחד, נפרדו, כלומר לפני שבוע, שבוע, לא דיברתי לו. אז, אתה יודע, זה קורה," היא הסבירה בקשר.

האם קאמי קרופורד יוצאת עכשיו עם מישהו?

נראה כי קאמי כרגע רווקה בעקבות פרידתה מגורדון.

קישור מקור