החופשה הראשונה של נשות האחות של ג'אנל לאחר פיצול קודי: תמונות

החופשה הראשונה של נשות האחות של ג'אנל לאחר פיצול קודי: תמונות

חופשה זה כל מה שהיא אי פעם רצתה! נשות אחות כוכב ג'נל בראון חי את זה בדיסני וורלד עם הבת הצעירה ביותר סוואנה בראוןשחגג לה אבן דרך יום הולדת 18 בדצמבר 2022. החופשה של אם-בת מציינת את הטיול הראשון של שגריר Plexus מאז שנפרד מהאקס קודי בראון.

"סוואנה דיברה עליי ללבוש זוג אוזניים", כתבה אישיות TLC, בת 53, תמונה של סלפי מחייך שהועלתה לסטורי שלה באינסטגרם ביום שני, 16 בינואר.

בסיפור המשך באינסטגרם, ג'אנל חשפה שסוואנה גברה עליה בזמן שהזוג רכב על מה שנראה כמו Toy Story Mania, רכיבה אינטראקטיבית 4D שבה אורחי הפארק יורים על מטרות וצברו נקודות. "כשאתה לא משחק במשחקי וידאו והילד שלך כן," ה אמא לשישה כתבו תמונה של התוצאות שלהם והוסיפו, "אתה מקבל מכות יסודיות…"

החופשה של הזוג בפלורידה מגיעה קצת יותר מחודש לאחר מכן בקשר פרסמה את החדשות באופן בלעדי שג'אנל עזבה את קודי, בן 53, לאחר כמעט 30 שנות נישואים רוחניים. "ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", סיפר מקורב בלעדית בקשר בזמנו, וציינה שהיא "גדלה ממנו". מאוחר יותר אישר קודי את הפיצול שלהם בפרק בדצמבר 2022 של נשות אחות.

ג'אנל פתחו לגבי הפיצול שלהם במהלך חלק שלישי של נשות אחיות: אחת על אחת מיוחד ששודר ב-8 בינואר, וציין שהיא ואיש העסקים היו פרודים במשך "חודשים" באותו שלב.

"אני לא מחכה לו. קצת התאבלתי שהחלק הזה מהחיים שלנו נעלם", אמרה והוסיפה, "לא נשבר לי הלב. זה לא שובר את הלב בשבילי כמו בשביל זה כריסטין [Brown]. פשוט התאבלתי שהחיים האלה נעלמו. הייתה לנו ריצה נהדרת".

כריסטין, בת 50, הייתה הראשונה לעזוב את הפטריארך הפוליגמי, מכריזים על החדשות באמצעות אינסטגרם בנובמבר 2021. הפרידה של הזוג לשעבר הייתה אחד מקווי העלילה המרכזיים בעונה 17 של נשות אחות; עם זאת, המתח המורגש בין ה בישול עם רק כריסטין הכוכבת והאקס שלה עכשיו תועדו בסדרת הריאליטי ארוכת השנים הרבה לפני הפירוד שלהם.

אחרי חודשים של ספקולציות, אישה ראשונה מרי בראון אישר בינואר את זה היא וקודי כבר לא היו ביחד לאחר 33 שנות נישואים. הזוג התחתן כחוק ב-1990 לפני שהתגרשו ב-2014 כדי שקודי יוכל להינשא באופן חוקי לאישה הרביעית רובין בראון ולאמץ את שלושת ילדיה מנישואים קודמים. מרי, 52, ו אב ל-18 נשארו נשואים רוחנית עד שהכריזו על פיצולם.

"אחרי יותר מעשור של עבודה על מערכת היחסים שלנו בדרכים הייחודיות שלנו, קיבלנו את ההחלטה לסיים לצמיתות את יחסי הנישואין שלנו", כתבו בני הזוג ב הצהרה משותפת ששותפה באמצעות אינסטגרם. "אנחנו גם מחויבים להמשך הריפוי של כל מערכת יחסים בתוך המשפחה כדי שנוכל להתקדם עם סליחה, חסד ואהבה".

כעת, כשקודי נותרה רק אישה אחת שנותרה, בני זוגו לשעבר נהנים מהפרק הבא בחייהם. מקור נאמר בעבר בקשר שבעוד שג'אנל "לא חושבת על או רוצה לצאת עם אף אחד כרגע", היא "מתמקדת בעצמה ובילדיה" בתוך ההתחלה החדשה שלה כגברת רווקה.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של החופשה הראשונה של ג'אנל אחרי הפרידה שלה עם קודי!קישור מקור