החתונה של מדיסון לקרוי עם ברט רנדל: יעד, רשימת אורחים

במורד המעבר! מדיסון לקרויהארוס של, ברט רנדלנותן לה "לעשות [her] דבר" בזמן תכנון החתונה הקרובה שלהם, ה קסם דרומי כוכב מספר בלעדי בקשר. "עוד לא היו לי רגעים של ברידזילה, למרות שאני יודע שהם הולכים להגיע."

"היו כמה דברים שהייתי עצבני לגביהם, אבל הכל נפתר בקלות", מסבירה Bravolebrity, 31, ומוסיפה שהיא פשוט "נותנת לאנשי המקצוע לעשות את שלהם" בסיוע בתהליך התכנון.

בעוד שמדיסון אוהבת זוהר וזוהר, הנישואים הקרובים שלהם יהיו נמוכים יחסית. "אני לא באמת רוצה משהו מוגזם, כולל היעד, שאני שומר עליו פרטי", אומר יליד דרום קרוליינה. "אתה אף פעם לא יודע מי ינסה להרוס חתונה!"

שֶׁלָה קסם דרומי קוסטארים לא יהיו נוכחים כשהיא תלך במעבר, אבל זה לא מסיבה מפוקפקת. מדיסון מגלה שהיא וברט משתתפים רק "30 עד 35 אנשים" ביום הגדול שלהם. "זו המשפחה של ברט והמשפחה שלי, וכל אחד הזמין שלושה מהחברים הכי קרובים שלנו", היא אומרת. "אז זה פשוט הולך להיות אינטימי."

זה לא אומר שהיא תשחק בטוח במראה יום החתונה שלה. מייסדת מייבן סלון מודה שאנשים רבים רוצים לראות אותה "מביאה את זה כשזה מגיע לשיער ואיפור" ובהחלט יש לה תוכניות גדולות. "יש לי שיער מתולתל באופן טבעי, אז אני הולך לשחק את זה".

לגבי ברט, מדיסון אומר שהוא היה "מעורב למדי" בתחילת תכנון החתונה לפני שצעד קצת אחורה. "הוא אחד משמונה, אז יש לו הרבה משפחה, והדאגה שלו הייתה, 'לאן כולם הולכים?' אבל אז הוא אמר, 'הבנתם'", היא מסבירה. "הוא אהב את כל מה שבחרנו, והוא סומך עליי. זה עתה קנינו בית, וזה אותו דבר – אני אומר, 'רק תן לי לעשות את שלי, ואני אתן לך לראות את זה כשזה יימסר!'".

באופן מפתיע, החלק ה"קשה" היה ההתמודדות עם "האישיות השונה" של חבריה של מדיסון. "הייתי כמו, 'תקשיבי, אם אתה לא אוהב אותה והיא לא אוהבת אותך, פשוט אל תגיד לי עד שהכל ייגמר'", היא אומרת.

מעצב השיער הודיע ​​על אירוסיה לברט באוקטובר 2021, שישה חודשים לאחר שהם התחילו לצאת. מדיסון הייתה נשואה בעבר ג'וש יוז מ-2010 עד 2015, והם חולקים את בנם, הדסון. באשר אם כוכבת הריאליטי מתכננת להרחיב את משפחתה עם ברט, היא אומרת, "אם הייתי יודעת שכולם ייצאו כמו הדסון, הייתי אוכלת בית!"

מדיסון לקרוי/אינסטגרם

למרות שמדיסון וברט מתכוננים ללכת במעבר, אל תצפו שמנהל החשבונות יופיע קסם דרומי בקרוב. ברט בחר לא להופיע באף סצינות במהלך העונה האחרונה.

"הוא רוצה לראות איך העונה הזו עוברת ואז להודיע ​​לי", מסביר מדיסון. "צריך אישיות מאוד מעניינת כדי להיות מוכן לשים את החיים שלך בחוץ ככה."

עם זאת, הצופים יהיו עדים ליופי הבלונדיני שבועט לאחור במהלך הרבה של עונה 8. "אתה יכול לראות אותי שותה הרבה שמפניה כי יש הרבה מצבים שבהם אני לא בדרמה, וזה כל כך נחמד!" היא מתלוצצת. "להיות אאוטסיידר זה מדהים."

קישור מקור