הטרנספורמציה של טארה ריד במהלך השנים: אז ועכשיו

הטרנספורמציה של טארה ריד במהלך השנים: אז ועכשיו

התראת נוסטלגיה! טרה ריד זכה לתהילה על ידי זכייה במספר תפקידים בסרטים על מסך גדול לאורך השנים, מ אמריקן פאי ל ג'וזי והפוסיקאטס ממש כמו ואן ויילדר של נשיונל למפון. עם זאת, הכוכבת עשתה לעצמה שם לראשונה בתעשייה בזמן שהופיעה על סבון היום ימי חיינו עוד ב-1995.

טרה החלה לפתח תשוקה למשחק בגיל שש, מאוחר יותר חשפה כיצד אמריקן פאי הזיכיון באמת לקח את הקריירה שלה לגבהים חדשים. "ב שלי אמריקן פאי ימים, כולם נישקו לי את התחת. לא הבנתי כמה טוב היה לי", אמרה אֲנָשִׁים בשנת 2008. "אבל הדברים השניים יורדים, לאף אחד לא אכפת. הפכתי יותר צנוע".

על ידי ניהול חיים באור הזרקורים, טרה למדה איך להתמודד עם ביקורת על ההופעות שלה כמו גם המראה שלה. הכוכבת, למרבה הצער, עברה הגדלת חזה פגומה ושאיבת שומן בבטן ב-2004, מה שהוביל להרבה בריונות באינטרנט. והצל המשיך כשאנשים היו מעירים כל הזמן על גזרתה הרזה.

"יש אנשים שאוכלים יותר מדי, [and] אתה צועק עליהם שהם שמנים," היא ירתה בחזרה לעבר המאי-אומרים. "אתה רוצה לכעוס עליי כי אני רזה? מעולה, תכעסי עליי. אני מה שאני."

טרה הסבירה מדוע החליטה לעמוד מול המבקרים שלה במהלך ראיון בלעדי עם בקשר באוגוסט 2022. "אני פשוט חושב ש-body shaming הוא דבר רע לעשות לאנשים. ואנשים באמת מתעצבנים על זה והם לוקחים את זה לרמה אחרת. לא כולם רגילים להיפגע, אז כשאנשים מתחילים לבייש אנשים, הם נפגעים או שהם עלולים לפגוע בעצמם בדרכים מסוימות", אמרה. "הרגשתי שכאשר COVID היה בסביבה, אנשים היו נחמדים יותר אחד לשני באינטרנט ועכשיו זה נגמר, אנשים מתחילים להתבייש בגוף ולהציק לאנשים שוב, וחבל."

מציינת שהיא מרוצה מהגוף שלה, ה לבד בחושך השחקנית הוסיפה, "אני מרגישה טוב ואני מרגישה שהחיים שלי בהחלט מתפנים לכיוון הנכון ואני מרגישה הכי חיובית בחיי כרגע – רגשית, במערכת היחסים שלי, בעסקים ובנפשי איפה שאני בחוץ. אני רוצה לשמור על זה ככה ולהמשיך לגדול ולהמשיך ללמוד ולהמשיך לעשות הרבה דברים מדהימים שתמיד רציתי לעשות ועכשיו זה הולך לקרות וזה כל כך מרגש”.

למרות שהיא התמודדה עם כמה שיאים ושפל בעבודה ובחייה האישיים, טרה עשתה קאמבק משמעותי בקריירה כשהיא כיכבה בסרט SyFy משנת 2013 שרקנאדו, שהיו לו ארבעה סרטי המשך. השחקנית אמרה שהיא הרגישה שההזדמנות הזו באמת עוזרת להרחיב את האופקים שלה ולהוכיח שהיא לא סתם הולכת להיעלם.

"אני חושב שאנשים אומרים, 'לבחורה הזו יש כוח מתמשך. היא בעסק הזה מאז שהייתה בת 6", אמרה זְמַן מגזין במהלך ראיון בשנת 2014. "עשיתי למעלה מ-45 סרטים. לא משנה אם הם סרטי A, סרטי B, סרטי C, סרטי D. אני תמיד נשאר לעבוד. אני אוהב את מה שאני עושה."

טרה המשיכה להשיג תפקידים, לאחר שהופיעה לאחרונה ב- הבניםסרט האימה אמנות המתים ו אמא היקרה ביותר. נוסף על כך, יש לה פרויקטים רבים כרגע!

במהלך הראיון שלה עם בקשרטארה חשפה שהיא בתהליך של הפקת חמש הופעות, בזמן שהיא גם התעסקה בכך שפתחה קו בגדים בשם Cult Queen וקו תיקים עם מיכאל קולובה.

היא גם חשפה אם המעריצים יכולים לצפות לחמישית או לא אמריקן פאי סרט. "יש כל כך הרבה דיבורים על זה. יש אנשים שאומרים שכבר יש תסריט. ואז המפיקים צריכים להסתדר עם הבמאים", אמרה טארה. "יש בזה הרבה סיבוכים אבל אני חושב שברגע שהם מבינים הכל. אני באמת חושב שיש כל כך הרבה אנשים שרוצים שזה יקרה שוב, כולל צוות השחקנים. אבל אני גם חושב שכל כך הרבה אנשים גדלו על הסרט, שזה יהיה סרט ממש כיף לעשות שוב".

גלול בגלריית התמונות למטה כדי לראות את השינוי של טרה לאורך השנים.

קישור מקור