היידי מונטג מתאפרת לפני הלידה: צפה בקליפ

היידי מונטג מתאפרת לפני הלידה: צפה בקליפ

היא מוכנה! היידי מונטג דאגה לקבל סשן גלאם בבית החולים על ידי איפור בזמן הלידה עם תינוק מס' 2.

"הגיע הזמן," ה לגונה ביץ' אלום, 36, כיתוב א טיק טוק סרטון ביום חמישי, 17 בנובמבר, שסונכרן עם ליצוסינגל הלהיט של "About Damn Time".

בקליפ נראתה היידי יושבת זקופה במיטת בית חולים אוכלת שקית צ'יפס ואוחזת במגש אוכל בזמן שאישה מריחה בסיס על פניה. לאחר מכן המצלמה יצאה החוצה כדי להראות את בעלה של היידי, ספנסר פראטיושב ליד המיטה מול מה שנראה כמו אייפון על חצובה.

מעריצים מרובים הציפו את מדור התגובות של הפוסט שלה, חלקם שיבחו את הפוסט המצחיק ואחרים מתחו עליו ביקורת. כמה מבקרים תייגו את הסרטון כ"עצוב".

@heidimontag

הגיע הזמן… #עבודה #עבודה ומשלוח #בְּהֵרָיוֹן #fyp #להתכונן #תפצה #מדריך איפור

♬ About Damn Time – Lizzo

"אני כאחות נכנסת לזה ופשוט מסתובבת ויוצאת", כתב אחד משתמשי TikTok, בעוד שאחר שאל כיצד מותר ליפהפייה הבלונדינית לאכול אוכל רגיל", וציין, "כל מה שהם הרשו לי לאכול זה צ'יפס קרח בשביל 24 שעות."

ב-1 ביוני אישרה היידי Us Weekly שהיא בהריון ומצפה לילדה השני.

"לא יכולתי להתרגש יותר. אני לא יודעת בשביל מי אני הכי מתרגשת – אני או גאנר או ספנסר", אמרה אז, בהתייחסה לבנה בן ה-5 שלה ושל ספנסר. "פשוט הרגשתי שמשהו חסר. הרגשתי שחסר אדם במשפחה שלנו שהייתה לי אהבה עזה אליו. והמשכתי להתפלל על זה. אני כאילו, אם לא נועדתי ללדת עוד ילד – כי קיבלתי את זה בשלב זה – פשוט רציתי שלא יהיה לי את הרצון הזה כל כך חזק, ופשוט לא הייתי בטוח אם זה יקרה או לֹא. אני פשוט מתרגש מזה".

בני הזוג נאבקו בעבר להרות ילד שני, עם ה גבעות: התחלות חדשות אלום, 39, כינה את זה "הקושי" הראשון שלהם במהלך ראיון באוקטובר 2021 עם Us Weekly.

"אני לא יכול לדמיין [this bringing us] קרובים יותר זה לזה", הודה אז ספנסר. "הייתה לנו כל כך הרבה דרמה ושליליות [from] גורמים חיצוניים, וזו הפעם הראשונה שמשהו מופנם במערכת היחסים שלנו שהוא מחוץ לידינו".

ה"שליליות" אליה התייחס ספנסר הייתה ככל הנראה הביקורת שהזוג התמודד במהלך השנים על בחירות ההורות שלהם. בעבר, איש MTV לשעבר סיפר באופן בלעדי סגנון חיים שהיידי "התביישה על ידי מישהו שהיא מקיימת איתו אינטראקציה". עם זאת, השניים לא נתנו להערות הגסות להפיל אותם.

"יום אחד כתבו לה, כמו לפני שבוע, שגאנר גדול מכדי להיות בעגלה. כאילו, איך אתה מעז?" ספנסר אמר באוקטובר 2021. "אתה יודע, להפעיל באמת את ההיגיון של השונא הזה וזה, ההיגיון המביש את אמא, זה כל כך לא הגיוני."

קישור מקור