היידי קלום מפרטת את סיפור הדייט הראשון הגרוע ביותר על 'מאוד בלתי נשכח'

לשפוך את התה. היידי קלום נזכרה בסיפור הדייט הראשון הגרוע ביותר שלה ושיתפה את כל פרטי ה-NSFW.

"היה לי דייט מוזר אחד שבו הלכנו לאולם קולנוע", התחילה הדוגמנית, בת 49, כשהופיעה ביום חמישי, 18 באוגוסט, פרק של ג'ימי קימל לייב. כשהיא ציינה שהדייט שלה החזיק דלי גדול של פופקורן, היא המשיכה, "מה שחשבתי שזה כבר מוזר, כאילו, למה אני תמיד צריכה להושיט יד? למה אתה לא מושיט יד?"

"ואני מושיטה יד ואני אוכלת את הפופקורן ואז, פתאום, יש נקניקייה בפופקורן – אבל היא הייתה מחוברת", אמרה היידי. "הנקניקייה שעדיין מחוברת."

ה America's Got Talent השופט כינה את האירוע "מאוד בלתי נשכח", וציין כי הוא "לא קרה שוב".

מנחה אורח ניקול בייר אמרה שהיא הייתה המומה מהסיפור והתלוננה, "יכולתי לדמיין שזה בלתי נשכח. זה משהו שאתה מדבר עליו בטיפול. זה קשה."

Shutterstock

למרות שהדייט לא הלך לפי התוכנית, היידי מצאה בסופו של דבר אהבה עם הבעל טום קאוליץ. היא חשפה את אירוסיה למוזיקאי טוקיו, בן 32, בדצמבר 2018. "אמרתי כן", היא כתבה תמונה של PDA של בני הזוג בטוויטר, שבה היא מציגה את הטבעת הנוצצת. הזוג המשיך לקשור את הקשר ב-2019.

ב-9 באוגוסט, ה פרויקט מסלול אלום הרהר בשלוש שנות הנישואים הראשונות של בני הזוג. "זה עף, אבל זה כבר מרגיש כמו חיים שלמים", אמרה היידי פופ יומי.

"אני פשוט מכיר אותו כל כך טוב. אנחנו פשוט ג'לים ממש טוב", היא המשיכה. "אני פשוט מרגיש, 'סוף סוף, מצאתי את האחד'. בינתיים הכל טוב. אני מקווה שזה יישאר ככה".

מוקדם יותר החודש, היידי וטום חגגו את יום השנה שלהם במהלך טיול רומנטי בסנט בארת'ס. היא יצאה לאינסטגרם כדי לשתף סרטון של הזוג רץ למים על החוף, אותו כיתבה, "יום הולדת 3 שמח שלי L❤️ VE. St.Barths 3 באוגוסט 2022."

לפני הרומן שלה עם טום, היא הייתה נשואה למעצב שיער ריק פיפינו מ-1997 עד 2002 וזמר חותם מ-2005 עד 2014.

קישור מקור