היידן פנטייר ללא חזייה: התמונות הסקסיות שלה ללא חזייה

היידן פנטייר ללא חזייה: התמונות הסקסיות שלה ללא חזייה

מעריצים צפו כ היידן פנטייר גדלה מכוכבת ילדים למבוגרת מהממת עם תפקידה נאשוויל. על הדרך, הבחירות האופנתיות שלה הפכו נועזות יותר ככל שהתבגרה, ולהיידן היו רגעים נועזים ללא חזיות הן על השטיח האדום והן בחוץ.

היידן חשף בראיון ב-2017 עם סטיבן קולבר עַל המופע המאוחר שהעבודה באופרות סבון מגיל 5 פיצה אותה על כל דבר. היא נזכרה בזה כשהיא כיכבה אור מנחה, "הם זרקו אותי לבאר. חליתי בלוקמיה, לא פעם אחת אלא פעמיים. נחטפתי…יריתי בחבר של אמא שלי."

הגג. אני לא יודע לאן זה נעלם… אני אומר שאתה יכול להיות בחליפת יום ההולדת שלך, ואתה יכול להיות האדם הכי בטוח בחדר בגיל 7."

פגרת הפריים טיים הגדולה של הכוכבת בטלוויזיה הגיעה בגיל 16, כשהיא לוהקה למעודדת עם הכוח של התחדשות סלולרית מהירה, קלייר בנט, ברשת NBC גיבורים. התצוגה רצה בין 2006 ל-2010 וראתה את היידן עושה את דרכה אל מספר רב של שטיחים אדומים, מושכת תשומת לב כפאשניסטה מתחילה.

היפהפייה הבלונדינית קיבלה את תפקידה הראשון בטלוויזיה למבוגרים כזמרת הקאנטרי ג'ולייט בארנס ב-ABC נאשוויל מ-2012 עד 2018. דמותה עברה קווי עלילה מזעזעים כמעט כמו היידן ככוכב אופרת סבון לילדים. בזמן שכיכבה בתוכנית, היא נכנסה להריון וילדה את הבת קאיה בדצמבר 2014 עם הארוס דאז, מתאגרף אוקראיני ולדימיר קליצ'קו.

למרבה הצער, השחקנית נאבקה בדיכאון לאחר לידה, שבגינו ביקשה טיפול באוקטובר 2015 ובמאי 2016. היא התייחסה כיצד הקרבות האישיים שלה פגעו איתה. נאשוויל תפקיד בראיון ב-19 בדצמבר 2016 עם גישה להוליווד. "אתה צריך לרכוב על הגלים כמו הדמות", היא אמרה. "כשאתה כל כך קרוב לדמות שלך, אתה מרגיש את הכאב שלהם ולפעמים דברים מכים קרוב לבית, והיו הרבה מזה".

לאורך הדרך, היידן המשיכה להופיע על שטיחים אדומים רבים ותמיד זרחה בחוש האופנתי המדהים שלה. היא אוהבת סגנונות נשיים ומחשופים צונחים, תמיד נראית כל כך בטוחה וזוהרת.

גלול למטה למראה הטוב ביותר ללא חזיות של היידן לאורך השנים.

קישור מקור