היילי ביבר על 'קרא לה אבא': ציטוטים על ג'סטין, סלינה

היילי ביבר על 'קרא לה אבא': ציטוטים על ג'סטין, סלינה

בפעם הראשונה אי פעם, היילי ביבר (לבית בולדווין) פתחה על בעלה ג'סטין ביברמערכת היחסים הקודמת של עם סלינה גומז.

מדבר עם מנחה "קרא לה אבא". אלכס קופרהדוגמנית, בת 25, ניסתה את ההשערות שמערכת היחסים שלה ושל ג'סטין חפפה למערכת היחסים שלו ושל סלינה.

"מתי [he] ואי פעם התחלתי להתחבר או משהו כזה הוא אף פעם לא היה במערכת יחסים. אֵיִ פַּעַם. בכל נקודה. לעולם לא אעשה זאת", אמרה היילי במהלך הפרק של יום רביעי, 28 בספטמבר. "זה לא האופי שלי להתעסק עם מערכת היחסים של מישהו. אני בחיים לא אעשה את זה. חונכתי יותר טוב מזה. אני לא מעוניין לעשות את זה ומעולם לא הייתי".

היא הכפילה את עצמה והוסיפה, "אני יכולה לומר נקודתית שמעולם לא הייתי איתו כשהוא היה במערכת יחסים עם מישהו. זה הסוף של זה".

ג'סטין, 28, וסלינה, 30, יצאו לסירוגין מ-2010 עד 2018. באשר להיילי ולאמנית "אפרסקים", גם להם הייתה מערכת יחסים לא-שוב, שוב ושוב, שהחלה ב-2016. עם זאת, בוא בספטמבר 2018, הזוג A-list קשר רשמית את הקשר בבית המשפט בניו יורק.

בשנה שלאחר מכן, ג'סטין והיילי אירחו חתונה עם החברים והמשפחה המפורסמים שלהם באתר נופש בפאלמטו בלף, דרום קרוליינה.

למרות שציפורי האהבה אמרו "I do" – פעמיים – המעריצים המשיכו להעמיד את היילי וסלינה זו מול זו. למעשה, לאחרונה באפריל 2022, המייסדת של רודס הפצירה בעוקביה ב-TikTok להפסיק להגיב על כוכב ערוץ דיסני לשעבר.

"עזוב אותי בשקט בשלב הזה. אני דואג לעניינים שלי, אני לא עושה כלום, אני לא אומר כלום. תעזוב אותי בשקט, בבקשה," התחילה היילי. "חלף מספיק זמן שבו זה נכון להשאיר אותי בשקט. אני מתחנן בפניך, באמת. זו הבקשה היחידה שלי. עזוב אותי לבד."

מצידה של סלינה, היא גם עודדה מעריצים לעזוב את הדרמה בעבר, כלומר לאחר שהוציאה את הסינגל שלה "Lose You to Love Me" באוקטובר 2019.

מבוסס על המילים "נתתי הכל וכולם יודעים את זה/ דחית אותי ועכשיו זה מופיע/ תוך חודשיים החלפת אותנו/ כאילו זה היה קל/ גרמת לי לחשוב שמגיע לי/ בעובי הריפוי, כן," האינטרנט מיהר להפנות אצבעות לעבר היילי לפני שסלינה דיברה.

"אני אסיר תודה על התגובה שהשיר מקבל. עם זאת, אני לא בעד שנשים קורעות נשים", אמר אז מייסד Rare Beauty באמצעות Instagram Live.

"לעולם, לעולם לא אצליח בזה, אז בבקשה תהיו אדיבים לכולם. זה לא משנה מה המצב, אם אתם המעריצים שלי, אל תתנהגו בגסות כלפי אף אחד, בבקשה", היא המשיכה. "אל תלך ותגיד דברים שאתה מרגיש ברגע זה. בבקשה, בשבילי, דע שזה לא הלב שלי."

המשיכו לגלול אחרי כל מה שהיילי אמרה על סלינה במהלך "התקשר אליה לאבא".

קישור מקור