היילי ביבר תבעה על קו טיפוח העור סימן מסחרי של רוד

היילי ביבר תבעה על קו טיפוח העור סימן מסחרי של רוד

מאבק משפטי. היילי ביבר להיות נתבע על השם מקו הטיפוח החדש שלה, Rhode, פחות משבוע לאחר השקתו.

חברת בגדים בשם זהה הגישה צו מניעה ראשוני לשופט פדרלי בניו יורק בבקשה מהדוגמנית להפסיק להשתמש בשם Rhode למוצריה ולמצוא תווית אחרת למותג היופי שלה כדי להגן על הסימן המסחרי שלה עבור Rhode, על פי בית המשפט. מסמכים שהושגו על ידי סגנון חיים.

מייסדי רוד פורנה חטאו ו פיבי ויקרס הקימו את חברת הבגדים שלהם ב-2014 ולטענתם היילי ניסתה מאוחר יותר לרכוש את זכויות השם, אך הם סירבו. "שם החברה שלנו אינו מפתיע – לפני ארבע שנים, היילי ניסתה לקנות מאיתנו את הזכויות על המותג שלנו וסירבנו", אמרו בני הזוג בהצהרה ל סגנון חיים. "רוד" הוא גם השם האמצעי של היילי.

"אנחנו שתי נשים יזמיות שנפגשו בקולג', בנו את המותג Rhode חלק אחר חלק, והשקיעו שנים של עבודה קשה בחברה בבעלות המיעוט שלנו. היום נאלצנו להגיש תביעה נגד היילי ביבר וקו טיפוח העור שלה שהושק בשבוע שעבר ומשתמש בשם המותג 'רוד'. לא רצינו להגיש את התביעה הזו, אבל היינו חייבים כדי להגן על העסק שלנו", כתבו חתאו וויקרס.

"בעודנו מותג עולמי, אנחנו עדיין חברה צעירה וצומחת, ואנחנו לא יכולים להתגבר על סלבריטאי עם העוקבים של היילי שמשתמשת בשם החברה שלנו כדי למכור מוצרים קשורים. אנחנו מעריצים את היילי. היא עבדה קשה וזכתה ביכולת ליצור קו טיפוח עור משלה. אנחנו לא רוצים לתבוע את היילי; אנחנו רוצים לחגוג אותה", נמשכה ההצהרה.

"כחברות יזמיות, אנו מאחלות לה הצלחה רבה. היילי בעל כוח והשפעה של כוכבים שהרוויחו קשה. היא יכלה לבחור כל מותג עבור החברה שלה. יש לנו רק את המותג 'רוד' שבנו. לכן אנו מבקשים ממנה לשנות את המותג של קו הטיפוח החדש שלה. ברור שזה אומר לה הרבה, אבל המותג Rhode הוא כל מה שעבדנו קשה כדי להשיג, והשימוש שלה בשם שלנו פוגע בחברה שלנו, בעובדים שלנו, בלקוחות שלנו ובשותפים שלנו", הוסיפו נשות העסקים.

היילי החלה לספור לאחור להשקתה בפוסט ב-17 במאי 2022, פוסט באינסטגרם שהציג תקריב של גוון הפנים שלה ללא רבב וכתבה, "@rhode מתקרב מיום ליום… נתראה בחודש הבא ב-rhodeskin.com."

ב-15 ביוני השיקה הדוגמנית רשמית את המותג שלה. ב פוסט באינסטגרם היא פרצה, "ברוכים הבאים לעולם רוד. אנחנו קו של מוצרי טיפוח חיוניים שנעשו מתוך כוונה מחושבת. הנוסחאות שלנו מזינות את מחסום העור שלך כדי לתת לך עור טלני וטעים באופן מיידי תוך שיפור המראה והתחושה שלו לאורך זמן."

היילי הסבירה, "בילינו שנים בעבודה על הנוסחאות שלנו עם לוח העור שלנו של רופאי עור וכימאים כדי לוודא שכל מוצר של Rhode משקם, מגן ומטפח את העור שלך. הפורמולות שלנו משתמשות רק במרכיבים בעלי ביצועים גבוהים ברמות יעילות". היא הוסיפה שהמוצרים שלה "מתאימים לכל סוגי העור", ומחירם מתחת ל-30 דולר. היא טרם הגיבה לתביעה.קישור מקור