היכן מתגוררת 'The Family Chantel'? פדרו, שנטל, עוד

ממשיך הלאה? המשפחה שנטל עוקב אחר מערכת היחסים הסלעית ביניהם ארוס בן 90 יום אלום שנטל חימנו (לבית אוורט) ו פדרו חימנושהתאהב למרות שחי בשתי מדינות שונות. המשך לגלול למטה כדי לגלות מאיפה צוות השחקנים המשפחה שנטל חי היום.

איפה שנטל ופדרו חיים?

בזמן שהופיע בעונה 4 של ארוס בן 90 יום, פדרו נסע לאטלנטה, ג'ורג'יה, עם אשרת K-1 כדי לגור עם שנטל בעיר הולדתה. הזוג המשיך לחיות בג'ורג'יה בזמן שהופיע בספין-אוף ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? ומאוחר יותר בספין-אוף של ה-TLC שלהם, המשפחה שנטל.

בקשר דיווח בלעדית כי הזוג לשעבר קנה את ביתם הראשון במאי 2022 בלורנסוויל, ג'ורג'יה. הבית ממוקם כ-34 קילומטרים מחוץ לאטלנטה. הבית בשטח של 2,627 רגל מרובע מתגאה בחמישה חדרי שינה ושלושה חדרי רחצה וחצי, בעוד שיש לו גם מדשאה מעוצבת בצורה מקצועית.

לא ברור מי יישאר בבית בעקבות הפיצול שלהם, אם כי פדרו כנראה לא יחזור לרפובליקה הדומיניקנית מכיוון שעבודתו כסוכן נדל"ן בנורקרוס, ג'ורג'יה נמצאת במרחק של כ-20 דקות נסיעה מהבית.

עם זאת, פדרו הציע לעבור מהבית ולמצוא דירה לאחר שביקש את ההפרדה בפרק עונה 4 של The Family Chantel.

בינתיים, שנטל כנראה לא תתרחק ממשפחתה שנמצאת בג'ורג'יה.

TLC

היכן גרה המשפחה של שנטל חימנו?

ההורים של שנטל, תומאס אוורט ו קארן אוורט. ואחותה, חורף אוורט, כיום גרים יחד בבית בקוניירס, ג'ורג'יה. לגבי אחיה הצעיר, נהר אוורט עבר לדירה סמוכה בנורקרוס, ג'ורג'יה במהלך העונה האחרונה של תוכנית הריאליטי. אחיה הגדול של שנטל, רויאל אוורטגר בטקסס עם אשתו, אנג'נט ווילי ובנם.

היכן גרה משפחתו של פדרו חימנו?

בעוד משפחתה של שנטל נמצאת בקרבת מקום בג'ורג'יה, פדרו הרבה יותר רחוק מאמו, לידיה חימנוואחות, ניקול חימנו.

לידיה וניקול מתגוררות בדירת 3 חדרי שינה ברפובליקה הדומיניקנית, שהייתה מקור לסכסוך בין שנטל ופדרו. שנטל התלוננה על הפער בין הדירה של חמותה לדירה שחלקה עם פדרו בזמנו במהלך פרק מאי 2020 בסדרה המוגבלת ארוס ל-90 יום: בהסגר עצמי.

"נמאס לי להיות בבית. זה כל כך קלסטרופובי בשבילי, "פרק איש הטלוויזיה אז, תוך כדי הסגר יחד בתוך מגיפת הקורונה. "אז יש לנו את המטבח ויש לנו את זה… אממ… הספה ושולחן הקפה." שנטל הוסיפה שהיא מתוסכלת מכך שלידיה מצבה הרבה יותר טוב עם "מטבח, חדר אוכל, סלון ושלושה חדרי שינה".

פדרו הסביר אז שזה לא עולה כל כך הרבה לרכוש נכס ברפובליקה הדומיניקנית. "זה 10 אחוז מהמחיר שאנחנו משלמים כאן", אמר.

למה פדרו ושנטל נפרדו?

זמן קצר לאחר שהם רכשו את ביתם הראשון יחד, יליד הרפובליקה הדומיניקנית הגיש בקשה לגירושין מהאחות.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשרפדרו הגיש בקשה לגירושין לאחר שש שנות נישואים ב-27 במאי.

צווי הרחקה הדדיים גם הוצאו באותה עת, שקבעו כי בני הזוג לשעבר "נמנעו מלעשות או מנסים לעשות, או מאיימים לעשות, כל מעשה שפוגע, מתעלל, מבזה, מפחיד, מטריד או מטריד את הצד השלילי".

שישה שבועות בלבד לאחר שהפודקאסטר הגיש בקשה לגירושים, שנטל הגישה תביעות נגד שלה ב-7 ביולי והאשימה אותו ב"ניאוף" וב"יחס אכזרי". בנוסף, כוכב ה-TLC טען כי "נישואיהם שבורים ללא תקנה ללא תקווה לפיוס".

בחודש אוגוסט, בקשר השיג מסמכים לפיהם ניתנו צווי מניעה הדדי שהורו לבני הזוג לשעבר להתרחק מבתיהם וממקומות עבודתם. האקסים גם אינם רשאים ליצור קשר זה עם זה בשום אופן.

קישור מקור